Znajdź najlepsze restauracje! Dla biznesu

Aria Ristorante Enoteca

Dodaj do listy życzeń
Dodaj do porównania
816 recenzji
ZamknięteOtwarcie o 17:00
Zaktualizowano 21 dni temu
Dodaj zdjęcie
185 zdjęcia
Okoń morski w Aria Ristorante Enoteca
Bruschetta w Aria Ristorante Enoteca
Carpaccio wołowe w Aria Ristorante Enoteca
Wnętrze Aria Ristorante Enoteca
Spaghetti carbonara w Aria Ristorante Enoteca
Jedzenie w Aria Ristorante Enoteca
Sprawdź, jak wygląda Aria Ristorante Enoteca w środku
Posiłki w Aria Ristorante Enoteca
Usiądź przy jednym ze stolików w Aria Ristorante Enoteca
Wnętrze Aria Ristorante Enoteca
Jedzenie w Aria Ristorante Enoteca
Sprawdź, jak wygląda Aria Ristorante Enoteca w środku
Antipasti w Aria Ristorante Enoteca
Posiłki w Aria Ristorante Enoteca

Jeśli lubisz kuchnią Włoska i Śródziemnomorska, odwiedź ta restauracja. Aria Ristorante Enoteca oferuje ci smaczny Pizza, spaghetti z małżami i kama. Z punktu widzenia odwiedzających,panna cotta jest doskonale ugotowany tutaj. Pyszny wino z dobry Gorzki. czekają na Ciebie w to miejsce. Zostanie Ci zaproponowane dobry kawa.

Ciepła atmosfera ta restauracja sprawia, że goście czują się zrelaksowani i spędzają miło czas. Atmosfera gościnności Aria Ristorante Enoteca w dużej mierze zależy od personel, którzy są wydajny tutaj. Będziesz szczęśliwy z dobry usługaWiększość recenzentów przypuszcza że dania są oferowane za umiarkowany ceny. Użytkownicy Google lubią to miejsce: przyznano mu ocenę 4.4 gwiazdek.

Często wspominane w recenzjach

Zobacz wszystkieMniej

Opinie odwiedzających o Aria Ristorante Enoteca

/ 493
Przetłumacz komentarze
Usługa tymczasowo niedostępna Spróbuj ponownie później.
Dodaj swoją opinię
J
Poproś o usunięcie treści
Food: 5 Service: 5 Atmosphere: 5 Price per person: €30–40
D
Poproś o usunięcie treści
Food: 5 Service: 5 Atmosphere: 5 Price per person: €20–30
Μ
Poproś o usunięcie treści
Food: 5 Service: 5 Atmosphere: 5
Włoska, Europejska, Śródziemnomorska
Zakres cenowy na osobę €20 - €60
Aria Ristorante Enoteca na mapie
© OpenStreetMaps contributors
Stresemannstraße 87
Sztutgart, Baden-Württemberg, Niemcy
Adres
Stresemannstraße 87, Sztutgart, Baden-Württemberg, Niemcy
Cechy
Akceptowane karty kredytowe Siedzenia na zewnątrz Rezerwacja Brak dostawy Wi-Fi Na wynos Dostęp dla wózków inwalidzkich Parking
Godziny otwarcia
PoniedziałekPn 11:30-14:30
17:30-00:00
WtorekWt 11:30-14:30
17:30-00:00
ŚrodaŚr 11:30-14:30
17:30-00:00
CzwartekCz 11:30-14:30
17:30-00:00
PiątekPt 11:30-14:30
17:30-00:00
SobotaSo 17:00-00:00
NiedzielaNd Zamknięte
Strona internetowa
Zgłoś nieprawidłowe informacje

Smaczne dania w Sztutgarcie

Funkcje restauracji w Sztutgarcie

Zaktualizowano dnia: