Znajdź najlepsze restauracje! Dla biznesu

Arizona Express

Dodaj do listy życzeń
Dodaj do porównania
466 recenzji
ZamknięteOtwarcie o 12:00
Zaktualizowano 2 dni temu
Dodaj zdjęcie
75 zdjęcia
Jedzenie w Arizona Express
Posiłki w Arizona Express
"wnętrze" i "burger" restauracji
Arizona Express wyróżnia się eksterior i jedzenie
Hamburger w Arizona Express
Kanapka klubowa w Arizona Express
Arizona Express zapewnia zakres opcji dla miłośników burgerów
Spróbuj burgera w Arizona Express
Burgery Arizona Express są w stanie zadowolić różnorodne gusta
Zafunduj sobie burgera w Arizona Express
Zamów jednego z burgerów oferowanych przez Arizona Express
Arizona Express zapewnia zakres opcji dla miłośników burgerów
Spróbuj burgera w Arizona Express
Burgery Arizona Express są w stanie zadowolić różnorodne gusta

Zaproś ukochaną osobę ze sobą i mieć dobry Pastrami, burgery i befsztyk tatarski. Wielu gości zamawia pyszny ale. Dostawa jedzenia to ważna zaleta ta restauracja. Energetyczny personel odzwierciedla styl i charakter Arizona Express. Dowiedz się jak szybki usługa jest tutaj. Większość czasu to miejsce zapewnia ci spokojny Atmosfera. Ta restauracja otrzymał ocenę Google 4.5 według opinii odwiedzających.

Oceny Arizona Express

Opinie odwiedzających o Arizona Express

/ 302
Dodaj swoją opinię
Albert Materna Poproś o usunięcie treści
Polecamy naprawdę w końcu pyszne burgery w okolicy. Food: 5 Service: 5 Atmosphere: 5
Anna Macioszczyk Poproś o usunięcie treści
Arizona to absolutny must-visit! Najlepsze pastrami na świecie – mięso idealnie soczyste, aromatyczne i świetnie doprawione. Kanapki konkretne, świeże i wypełnione po brzegi. Do tego super klimat i miła obsługa, więc chce się tam wracać. Jeśli ktoś kocha pastrami, to lepszego miejsca nie znajdzie. Zdecydowanie polecam! Szkoda ze gdzieś bliżej centrum Was nie ma. Order type: Dine in Meal type: Lunch Price per person: zł 20–40
gordzel przemek Poproś o usunięcie treści
Smaczny za rozsądną cenę . Polecam
Amerykańska, Opcje wegetariańskie
$$$$ Zakres cenowy na osobę PLN 20-PLN 40
Pokrzywno 10
Poznań, Greater Poland Voivodeship, Polska
Adres
Pokrzywno 10, Poznań, Greater Poland Voivodeship, Polska
Cechy
Akceptowane karty kredytowe Dostawa Na wynos Brak rezerwacji Dostęp dla wózków inwalidzkich
Godziny otwarcia
PoniedziałekPn 12:00-21:00
WtorekWt 12:00-21:00
ŚrodaŚr 12:00-21:00
CzwartekCz 12:00-21:00
PiątekPt 12:00-21:00
SobotaSo 12:00-21:00
NiedzielaNd 12:00-20:00
Strona internetowa
Instagram
@arizona_pastrami
Zgłoś nieprawidłowe informacje

Smaczne dania w Poznaniu

Funkcje restauracji w Poznaniu

Zaktualizowano dnia: