Znajdź najlepsze restauracje! Dla biznesu

Sala Konferencyjno Bankietowa Bachus

Dodaj do listy życzeń
Dodaj do porównania
388 recenzji
Otwarte teraz 12:00 - 20:00
Dodaj zdjęcie
87 zdjęcia
Zamów sobie burgera w Sala Konferencyjno Bankietowa Bachus
Sala Konferencyjno Bankietowa Bachus zapewnia różnorodność deserów
Jedzenie w Sala Konferencyjno Bankietowa Bachus
Posiłki w Sala Konferencyjno Bankietowa Bachus
Wnętrze Sala Konferencyjno Bankietowa Bachus
Jedzenie w Sala Konferencyjno Bankietowa Bachus
Posiłki w Sala Konferencyjno Bankietowa Bachus
Zamów jeden z słodkich dań
Zewnętrze Sala Konferencyjno Bankietowa Bachus
Posiłki w Sala Konferencyjno Bankietowa Bachus
Sprawdź, jak wygląda Sala Konferencyjno Bankietowa Bachus z zewnątrz
Sprawdź, jak wygląda Sala Konferencyjno Bankietowa Bachus w środku
Usiądź przy jednym ze stolików w Sala Konferencyjno Bankietowa Bachus
Jedzenie w Sala Konferencyjno Bankietowa Bachus

Dużo gości mówi że kelnerzy oferują smaczny Pizza tutaj. Ta restauracja serwuje dobry ale wśród swoich napojów. Za każdym razem przychodzisz tutaj, widzisz fantastyczny usługa. Atmosfera przyjemny, wielu ludzi cieszy się stylem Sala Konferencyjno Bankietowa Bachus. Użytkownicy Google są dość hojni w ocenie to miejsce: przyznano mu przyznano 4.3 gwiazdek.

Często wspominane w recenzjach

Oceny Sala Konferencyjno Bankietowa Bachus

Foursquare

Jeszcze nie oceniono.

Google

(4.3/5)
258

Opinie odwiedzających o Sala Konferencyjno Bankietowa Bachus

/ 215
Dodaj swoją opinię
Natalia Bednarek Poproś o usunięcie treści
Organizowałam tu wesele i chrzciny na obu imprezach super profesjonalizm, nie ma dla nich rzeczy niemożliwych! Ceny najlepsze w okolicy. Jedzenie i obsługa na medal a Pani Agnieszka bardzo profesjonalna Service: 5
Katarzyna Łaźniak Poproś o usunięcie treści
Organizowaliśmy 18 urodziny córki. Po raz kolejny wszystko odbyło się na wysokim poziomie. Pani menadżer przemiła, pomocna.Jedzenie przepyszne. Polecam każdemu. Service: 5
Monika Jędrachowicz Poproś o usunięcie treści
Fajne miejsce . Dobre jedzenie.
Barbecue, Opcje wegetariańskie
$$$$ Zakres cenowy na osobę PLN 39-PLN 97
Sala Konferencyjno Bankietowa Bachus na mapie
© OpenStreetMaps contributors
Główna 158
Czarnocin, Łódź Voivodeship, Polska
Adres
Główna 158, Czarnocin, Łódź Voivodeship, Polska
Cechy
Akceptowane karty kredytowe Dostawa Siedzenia na zewnątrz Na wynos Rezerwacja Dostęp dla wózków inwalidzkich
Godziny otwarcia
PoniedziałekPn Zamknięte
WtorekWt 12:00-20:00
ŚrodaŚr 12:00-20:00
CzwartekCz 12:00-20:00
PiątekPt 12:00-22:00
SobotaSo 12:00-22:00
NiedzielaNd 12:00-22:00
Strona internetowa
Zgłoś nieprawidłowe informacje

Smaczne dania w Czarnocinie

Funkcje restauracji w Czarnocinie

Zaktualizowano dnia: