Znajdź najlepsze restauracje! Dla biznesu

The Beach

Dodaj do listy życzeń
Dodaj do porównania
1700 recenzji
Otwarte teraz 11:00 - 21:00
Dodaj zdjęcie
99 zdjęcia
Pieczeń wołowa w The Beach
Wnętrze The Beach
Stek w The Beach
Jedzenie w The Beach
Posiłki w The Beach
Jedzenie w The Beach
Posiłki w The Beach
Jedzenie w The Beach
Posiłki w The Beach
Jedzenie w The Beach
Posiłki w The Beach
Jedzenie w The Beach
Posiłki w The Beach
Sprawdź, jak wygląda The Beach w środku

The Beach jest całkiem blisko Hollingworth Lake. Odkryj świat kuchni Brytyjska tutaj. Możesz zjeść smaczny philly cheesesteaki, boczek i burgery z kurczaka w ta bar. Będziesz obsłużony ładnie ugotowany lody w pucharku, Ciasto czekoladowe z karmelem i krówki czekoladowe. Przyjdź tutaj i zamów pyszny ale, Lager z wino. Świetny herbata z dobry Latte są najlepszymi napojami The Beach.

Z to miejsce roztacza się uroczy widok. Duża liczba recenzentów uważa że personel miły. Jak wielu odwiedzających zauważa, usługa jest przyjemny. Możesz być zaskoczony atrakcyjny ceny w ta bar. Na pewno polubisz spokojny Atmosfera i piękny Wystrój. Ale w porównaniu z innymi restauracjami, Facebook daje The Beach ocenę poniżej średniej.

Często wspominane w recenzjach

Zobacz wszystkieMniej

Oceny The Beach

Foursquare

Jeszcze nie oceniono.

Trip

(3.8/5)
1296

Opinie odwiedzających o The Beach

/ 294
Przetłumacz komentarze
Usługa tymczasowo niedostępna Spróbuj ponownie później.
Dodaj swoją opinię
L
Poproś o usunięcie treści
Would not recommend this place to a animal ! Asked for hunters chicken got breaded chicken with melted cheese slice absolutely disgusting
D
Poproś o usunięcie treści
Would most certainly not recommend the food here
The carvery was served with microwaved Yorkshire puddings & the veg wasn’t cooked
Cold food and soggy undercooked microwaved veg
Shame as it looked as though it was going to be nice
The staff were exceptionally nice and friendly and couldn’t do enough for people
But the carvery is defiantly a no go !!
T
Hi Danielle, We’re disappointed you didn’t enjoy your visit with us. Had we been informed upon checking back on your meal we could have rectified this for you. None of our Veg or Yorkies are microwaved- The yorkies are oven baked & our Veg in our steam oven. We would of happily cooked you some vegetables to your taste had this been mentioned to us. We do check our Carvery for quality every hour & we can only apologise it wasn’t to your liking. Thank you for taking the time to review us & you’re feedback will be passed to our kitchen team.
Pokaż odpowiedzi (1)arrow
J
Poproś o usunięcie treści
Would highly recommend The Beach. Very friendly staff and great food. Ordered a Carvery and was a little sceptical due to not being able to serve yourself but was very happy with the amount of food I received. Would like to thank the chef Chris for a lovely plate of grub. ????????
T
Hi James. Thank you for your review. We’re delighted you enjoyed your visit & we will pass on your kind words on to Chris
Pokaż odpowiedzi (1)arrow
Brytyjska, Opcje wegetariańskie
££££ Zakres cenowy na osobę £4-£8
The Beach na mapie
© OpenStreetMaps contributors
Lake Side, OL15 0DD
Małoborowice, England, Wielka Brytania
Adres
Lake Side, Małoborowice, England, Wielka Brytania, OL15 0DD
Cechy
Siedzenia na zewnątrz Na wynos Akceptowane karty kredytowe Parking Dostęp dla wózków inwalidzkich Wi-Fi Telewizja
Godziny otwarcia
PoniedziałekPn 11:00-21:00
WtorekWt 11:00-21:00
ŚrodaŚr 11:00-21:00
CzwartekCz 11:00-21:00
PiątekPt 11:00-22:00
SobotaSo 11:00-22:00
NiedzielaNd 11:00-21:00
Zgłoś nieprawidłowe informacje

Smaczne dania w Małoborowicach

Funkcje restauracji w Małoborowicach

Zaktualizowano dnia: