Znajdź najlepsze restauracje! Dla biznesu

Blitz Pizza Hitzacker

Dodaj do listy życzeń
Dodaj do porównania
173 recenzji
Otwarte teraz 11:00 - 22:00
Zaktualizowano 8 dni temu
Dodaj zdjęcie
32 zdjęcia
Wnętrze Blitz Pizza Hitzacker
Sprawdź, jak wygląda Blitz Pizza Hitzacker w środku
Zewnętrze Blitz Pizza Hitzacker
Jedzenie w Blitz Pizza Hitzacker
Wybierz pizzę w Blitz Pizza Hitzacker
Spójrz na ten obrazek Blitz Pizza Hitzacker
Oto obrazek Blitz Pizza Hitzacker
Blitz Pizza Hitzacker ilustracja
Spójrz na ten obrazek Blitz Pizza Hitzacker
Oto obrazek Blitz Pizza Hitzacker
Blitz Pizza Hitzacker ilustracja

Klienci cieszą się widokami Archaologisches Zentrum Hitzacker i zamawiają stolik na miłe dania tutaj. Dania Indyjska i Włoska można tutaj skosztować. Przyjdź tutaj i degustuj dobry Pizza, makaron i burgery.

Ta pizzeria z daniami na wynos jest odpowiedni dla tych klientów, którzy lubią zjeść kolację w biegu. Personel mówią, że jest tutaj radosny. Odwiedzający będą mieć dobre doświadczenie z profesjonalny usługa w Blitz Pizza Hitzacker. Przyjdź tutaj dla tej wygodny Atmosfera. Jeśli chodzi o ocenę Google, to miejsce otrzymała 4.

Najlepsze w mieście

Ta nagroda jest przyznawana na podstawie analizy wielu czynników, w tym recenzji, ocen oraz trendów zaangażowania użytkowników na Restaurant Guru.
Na wynos (2024)
Włoski (2024)

Oceny Blitz Pizza Hitzacker

Foursquare

Jeszcze nie oceniono.

Google

(4/5)
173

Opinie odwiedzających o Blitz Pizza Hitzacker

/ 172
Przetłumacz komentarze
Usługa tymczasowo niedostępna Spróbuj ponownie później.
Dodaj swoją opinię
D
Poproś o usunięcie treści
Food: 4 Service: 4 Atmosphere: 4 Order type: Dine in Price per person: €10–20
R
Poproś o usunięcie treści
Food: 5 Service: 5 Atmosphere: 4
H
Poproś o usunięcie treści
The Blitz Pizza Hitzacker is a small shop that delivers food and drinks from a wide range to the city and the districts. The quality and taste of the Soeisen are good. For an affordable price you can get pizzas, pasta and schnitzels that are good in terms of price/performance ratio. You can't be dissatisfied here. I use the service more often and pick up the food from the store. I also like the fact that card payments are also possible. There were deductions because this time I received the Tortellini Al Forno with the wrong sauce, which of course significantly spoiled the taste and the purchasing experience. That shouldn't happen. Otherwise, the Blitz Pizza Hitzacker is worth recommending. Regarding the ambience, it should be said that there is a clean and tidy dining room here, but this should be assessed from the perspective that food is mainly picked up here. The sanitary facilities are rather old and not really designed for public use. There are also a few slot machines set up, which would significantly reduce the ambience if consumed on site. As already written, the assessment of on-site consumption is rather theoretical, as the focus was on the delivery business. Service: Take out Meal type: Dinner Price per person: €10–20 Food: 4 Service: 3 Atmosphere: 3
Indyjska, Włoska, Pizza
€€€€ Zakres cenowy na osobę €10 - €20
Blitz Pizza Hitzacker na mapie
© OpenStreetMaps contributors
Drawehnertorstraße 23
Hitzacker, Lower Saxony, Niemcy
Adres
Drawehnertorstraße 23, Hitzacker, Lower Saxony, Niemcy
Cechy
Dostawa Dostęp dla wózków inwalidzkich
Godziny otwarcia
PoniedziałekPn 11:00-22:00
WtorekWt 11:00-22:00
ŚrodaŚr 11:00-22:00
CzwartekCz 11:00-22:00
PiątekPt 11:00-22:00
SobotaSo 11:00-22:00
NiedzielaNd 11:00-22:00
Strona internetowa
Instagram
@gelbe.seiten
Zgłoś nieprawidłowe informacje

Smaczne dania w Hitzackerze

Funkcje restauracji w Hitzackerze

Zaktualizowano dnia: