Znajdź najlepsze restauracje! Dla biznesu

Can Kebap

Dodaj do listy życzeń
Dodaj do porównania
143 recenzji
ZamknięteOtwarcie o 11:00
Zaktualizowano 3 dni temu
Dodaj zdjęcie
13 zdjęcia
Jedzenie w Can Kebap
Kaczka po pekińsku w Can Kebap
Ciesz się napojem w Can Kebap
Can Kebap zdjęcie
Can Kebap zdjęcie

Ciesz się Heimatmuseum Radevormwald i przyjdź do ta restauracja. Dostawa jedzenia to duży plus Can Kebap. Dużo gości wskazuje że możesz tutaj zjeść dobry Pizza, kebaby i rolki. Według opiniach odwiedzających, kelnerzy oferują dobry Bubble tea.

Wielu ludzi zauważyło że personel jest kompetentny w tym miejscu. Pewna liczba odwiedzających przypuszcza że usługa jest przyzwoity. Jak goście widzą to, ta Atmosfera jest przytulny tutaj. Ale to miejsce został oceniony poniżej średniej przez Google.

Oceny Can Kebap

Opinie odwiedzających o Can Kebap

/ 137
Przetłumacz komentarze
Usługa tymczasowo niedostępna Spróbuj ponownie później.
Dodaj swoją opinię
R
Poproś o usunięcie treści
taste good Food: 5 Service: 5 Atmosphere: 5
A
Poproś o usunięcie treści
One of the best Donner and pizza in town..very friendly staff..love it..khan is a great person and very hospitality oriented Food: 5 Service: 5 Atmosphere: 5
A
Poproś o usunięcie treści
Food: 5 Service: 5 Atmosphere: 5
€€€€ Zakres cenowy na osobę €1 - €10
Can Kebap na mapie
© OpenStreetMaps contributors
Kaiserstraße 94
Radevormwald, North Rhine-Westphalia, Niemcy
Adres
Kaiserstraße 94, Radevormwald, North Rhine-Westphalia, Niemcy
Cechy
Dostawa Na wynos
Godziny otwarcia
PoniedziałekPn 11:00-22:00
WtorekWt 11:00-22:00
ŚrodaŚr 11:00-22:00
CzwartekCz 11:00-22:00
PiątekPt 11:00-22:00
SobotaSo 11:00-22:00
NiedzielaNd 12:00-21:00
Zgłoś nieprawidłowe informacje

Smaczne dania w Radevormwaldzie

Funkcje restauracji w Radevormwaldzie

Zaktualizowano dnia: