Znajdź najlepsze restauracje! Dla biznesu

Catch Fish and Chips

Dodaj do listy życzeń
Dodaj do porównania
356 recenzji
Otwarte teraz 11:30 - 21:00
Zaktualizowano 2 miesiące temu
Dodaj zdjęcie
60 zdjęcia
Wnętrze Catch Fish and Chips
Ryba z frytkami w Catch Fish and Chips
Usiądź przy jednym ze stolików w Catch Fish and Chips
Kanapka z serem z grilla w Catch Fish and Chips
Ryba z frytkami w Catch Fish and Chips
Ryba z frytkami w Catch Fish and Chips
Zewnętrze Catch Fish and Chips
Catch Fish and Chips zapewnia liczbę deserów
Jedzenie w Catch Fish and Chips
Posiłki w Catch Fish and Chips
Jedzenie w Catch Fish and Chips
Sprawdź, jak wygląda Catch Fish and Chips w środku
Zamów chipsy w Catch Fish and Chips
Wideo z Catch Fish and Chips

Winchester Buttercross to świetna atrakcja dla turystów, którzy przychodzą zjeść w ta fast food po długich spacerach. Dużo osób mówi że kelnerzy oferują doskonale ugotowany dorsz, ryby z frytkami i plamiak tutaj. Wypij dobry herbata z świetny kawa, to konieczność podczas odwiedzania Catch Fish and Chips.

Dostawa jedzenia to ważna korzyść to miejsce. Personel mówią, że jest tutaj energetyczny. Jak szereg gości zauważa, usługa jest spektakularny. Motto ta fast food to przystępny cenowo ceny za smaczne posiłki. Na pewno polubisz fajny Atmosfera. Catch Fish and Chips uzyskał 4.4 w systemie ocen Google.

Często wspominane w recenzjach

Zobacz wszystkieMniej

Opinie odwiedzających o Catch Fish and Chips

/ 205
Przetłumacz komentarze
Usługa tymczasowo niedostępna Spróbuj ponownie później.
Dodaj swoją opinię
Maia Abercrombie Poproś o usunięcie treści
Great food :). Food: 5 Service: 5 Atmosphere: 5 Meal type: Dinner Price per person: £1–10 Recommended dishes: And Chips, Sausage
Ebru Çırak Yazıcı Poproś o usunięcie treści
Food: 5 Service: 5 Atmosphere: 5 Order type: Takeaway Meal type: Dinner Price per person: £1–10 Recommended dishes: Traditional Fish and Chips
Andrew swain Poproś o usunięcie treści
Follow the random sign in Winchester said catch fish and chips was to the right could not find it right away a little adventure on arrival. The food was amazing. Food: 5 Service: 5 Atmosphere: 5 Order type: Dine in Meal type: Lunch Price per person: £20–30 Recommended dishes: Cod and Chips, Traditional Fish and Chips
££££ Zakres cenowy na osobę £1-£10
Catch Fish and Chips na mapie
© OpenStreetMaps contributors
66 St George's St
Winchester, England, Wielka Brytania
Adres
66 St George's St, Winchester, England, Wielka Brytania
Cechy
Siedzenia na zewnątrz Na wynos Akceptowane karty kredytowe Dostawa Brak rezerwacji Dostęp dla wózków inwalidzkich
Godziny otwarcia
PoniedziałekPn 11:30-21:00
WtorekWt 11:30-21:00
ŚrodaŚr 11:30-21:00
CzwartekCz 11:30-21:00
PiątekPt 11:30-21:00
SobotaSo 11:30-21:00
NiedzielaNd Zamknięte
Strona internetowa
Zgłoś nieprawidłowe informacje

Smaczne dania w Winchesterze

Funkcje restauracji w Winchesterze

Zaktualizowano dnia: