Znajdź najlepsze restauracje! Dla biznesu

City Pizza

Dodaj do listy życzeń
Dodaj do porównania
Zamknięcie wkrótce: 20:30
Dodaj zdjęcie
9 zdjęcia
Spójrz na to obrazek City Pizza
Oto obrazek City Pizza
City Pizza zdjęcie

Po spacerze wokół Rathaus Riesa, wielu odwiedzających zatrzymuje się w ta pizzeria. Spośród innych miejsc z kuchnią Niemiecki i Grecki do zjedzenia, City Pizza może być jednym z najlepszych.

Często wspominane w recenzjach

Oceny City Pizza

Opinie odwiedzających o City Pizza

/ 4
Przetłumacz komentarze
Usługa tymczasowo niedostępna Spróbuj ponownie później.
Dodaj swoją opinię
A
Poproś o usunięcie treści
es schmeckt mir dort nicht und wo ich letztes in garten wollte stand eine in der ladentür besoffen ungeflägt und grüßt mich ob woll ich den nicht kenne
K
Poproś o usunięcie treści
Sehr lecker, Kundenfreundlich, Kunden wünsche eingehen (Abholung)
Kann ich nur empfehlen
C
Poproś o usunięcie treści
Gute Auswahl, vernünftige Preise und nette Mitarbeiter... besser geht es nicht.
Umgehauen haben uns die Pizza Muffins, sie waren spitze ????????
Ich würde die Pizzeria auf jeden Fall weiter empfehlen!
Niemiecka, Grecki, Pizza
€€ Zakres cenowy na osobę €9 - €22
City Pizza na mapie
© OpenStreetMaps contributors
Großenhainer Straße 7, 01589
Riesa, Saxony, Niemcy
Adres
Großenhainer Straße 7, Riesa, Saxony, Niemcy, 01589
Godziny otwarcia
PoniedziałekPn Zamknięte
WtorekWt Zamknięte
ŚrodaŚr 10:30-20:30
CzwartekCz 10:30-20:30
PiątekPt 10:30-21:00
SobotaSo 10:30-21:30
NiedzielaNd 10:30-21:00
Zgłoś nieprawidłowe informacje

Smaczne dania w Riesie

Funkcje restauracji w Riesie

Zaktualizowano dnia: