Znajdź najlepsze restauracje! Dla biznesu

The Lime Kiln

Dodaj do listy życzeń
Dodaj do porównania
3325 recenzji
Otwarte teraz 08:00 - 02:00
Zaktualizowano 4 dni temu
Dodaj zdjęcie
142 zdjęcia
Wnętrze The Lime Kiln
Sprawdź, jak wygląda The Lime Kiln w środku
Usiądź przy jednym ze stolików w The Lime Kiln
Wnętrze The Lime Kiln
Sprawdź, jak wygląda The Lime Kiln w środku
Usiądź przy jednym ze stolików w The Lime Kiln
Zdjęcie wnętrze i jedzenie w The Lime Kiln
Zewnętrze The Lime Kiln
Wnętrze The Lime Kiln
Sprawdź, jak wygląda The Lime Kiln w środku
Jedzenie w The Lime Kiln
Usiądź przy jednym ze stolików w The Lime Kiln
Wnętrze The Lime Kiln
Sprawdź, jak wygląda The Lime Kiln w środku

Jeśli będziesz w pobliżu Concert Square, odwiedź ta bar. Kuchnia Brytyjska przyciąga odwiedzających którzy szukają nowych doświadczeń. Będziesz cieszyć się jego jedzeniem, szczególnie doskonale ugotowany kurczak tikka, Pizza i dorsz. Tutaj zostanie Ci zaproponowane dobry Flija. Odwiedź The Lime Kiln - JD Wetherspoon - Disco Spoons na pyszny piwo z beczki, piwo rzemieślnicze z jasne piwo. Zamów świetny kawa, tonik z herbata.

Wybierz, czy wolisz siedzieć w środku, czy na zewnątrzpersonel mówią, że jest tutaj uczynny. Będziesz zadowolony z fantastyczny usługaRównież klienci polecają to miejsce ze względu na adekwatny ceny. Spektakularny będzie naprawdę tym, czego potrzebujesz po ciężkim dniu pracy. Google daje mu 4.2, więc możesz zdecydować się na ta bar, aby mieć tu dobry czas.

Często wspominane w recenzjach

Zobacz wszystkieMniej

Opinie odwiedzających o The Lime Kiln

/ 975
Przetłumacz komentarze
Usługa tymczasowo niedostępna Spróbuj ponownie później.
Dodaj swoją opinię
M
Poproś o usunięcie treści
Generalnie, jak chcesz niedrogo zjeść w Liverpoolu, przyjdź tutaj. Bogate menu, niskie ceny, a jedzenie...naprawdę super smaczne. No i fajny restauracyjny wyglad. Food: 5 Service: 5 Atmosphere: 5 Price per person: £10–20
E
Poproś o usunięcie treści
Klasyczna łyżeczka. Ale tu na plus więcej miejsca i jakby taniej. Food: 3 Service: 4 Atmosphere: 5
K
Poproś o usunięcie treści
Our first time in the Lime kiln, the breakfast was lovely, good service and plenty of seating. Food: 5 Service: 5 Atmosphere: 4 Price per person: £1–10
Brytyjska, Opcje wegetariańskie
££££ Zakres cenowy na osobę £10-£20
The Lime Kiln na mapie
© OpenStreetMaps contributors
Concert Square, Fleet St
Liverpool, England, Wielka Brytania
Adres
Concert Square, Fleet St, Liverpool, England, Wielka Brytania
Cechy
Siedzenia na zewnątrz Wi-Fi Akceptowane karty kredytowe Brak dostawy Brak opcji na wynos Brak rezerwacji Dostęp dla wózków inwalidzkich Telewizja
Godziny otwarcia
PoniedziałekPn 08:00-01:00
WtorekWt 08:00-01:00
ŚrodaŚr 08:00-02:00
CzwartekCz 08:00-02:00
PiątekPt 08:00-02:00
SobotaSo 08:00-02:00
NiedzielaNd 08:00-01:00
Zgłoś nieprawidłowe informacje

Smaczne dania w Liverpoolu

Funkcje restauracji w Liverpoolu

Zaktualizowano dnia: