Znajdź najlepsze restauracje! Dla biznesu

Da Roberto

Dodaj do listy życzeń
Dodaj do porównania
318 recenzji
Otwarte teraz 17:30 - 22:00
Zaktualizowano 9 dni temu
Dodaj zdjęcie
87 zdjęcia
Wnętrze Da Roberto
Jedzenie w Da Roberto
Posiłki w Da Roberto
Jedzenie w Da Roberto
Posiłki w Da Roberto
Zamów pizzę w Da Roberto
Czekoladowy mus w Da Roberto
Sprawdź, jak wygląda Da Roberto w środku
Bruschetta w Da Roberto
Zdobądź różne typy pizzy
Wideo z Da Roberto
Wideo z Da Roberto
Wideo z Da Roberto
Wideo z Da Roberto

Kuchnia Włoska jest dobrze serwowana w ta restauracja. Smaczny pizza z salami, makaron i Carpaccio mają dobry smak. Da Roberto może cię zadowolić dobry Tiramisu. Nie przegap okazji, aby spróbować pyszny Limoncello.

Personel jest energetyczny, to właśnie sprawia, że to miejsce jest miły. Będziesz zadowolony z szybki usługaKlienci doceniają tę miły Atmosfera w ta restauracja, chętnie wracają tu raz za razem. Na podstawie opinii odwiedzających na Google, Da Roberto zasłużył na 4.5.

Oceny Da Roberto

Foursquare

Jeszcze nie oceniono.

Google

(4.5/5)
295

Trip

(3.8/5)
19

Opinie odwiedzających o Da Roberto

/ 243
Przetłumacz komentarze
Usługa tymczasowo niedostępna Spróbuj ponownie później.
Dodaj swoją opinię
M
Poproś o usunięcie treści
Food: 5 Service: 5 Atmosphere: 4
K
Poproś o usunięcie treści
Order type: Dine in Price per person: €10–20 Recommendation for vegetarians: Highly recommend Vegetarian offerings: Not sure Parking options: Free of charge parking lot
A
Poproś o usunięcie treści
Price per person: €10–20 Recommendation for vegetarians: Highly recommend
Włoska, Pizza, Opcje wegetariańskie
€€ Zakres cenowy na osobę €10 - €20
Da Roberto na mapie
© OpenStreetMaps contributors
Hauptstraße 5
Emmering, Bavaria, Niemcy
Adres
Hauptstraße 5, Emmering, Bavaria, Niemcy
Cechy
Siedzenia na zewnątrz Brak dostępu dla osób na wózkach inwalidzkich Na wynos Rezerwacja Telewizja
Godziny otwarcia
PoniedziałekPn Zamknięte
WtorekWt 11:30-14:00
17:30-22:00
ŚrodaŚr 11:30-14:00
17:30-22:00
CzwartekCz 11:30-14:00
17:30-22:00
PiątekPt 11:30-14:00
17:30-22:00
SobotaSo 11:30-14:00
17:30-22:00
NiedzielaNd 11:30-14:00
17:30-22:00
Strona internetowa
Zgłoś nieprawidłowe informacje

Smaczne dania w Emmeringu

Funkcje restauracji w Emmeringu

Zaktualizowano dnia: