Znajdź najlepsze restauracje! Dla biznesu

Domino's Pizza - Musselburgh

Dodaj do listy życzeń
Dodaj do porównania
256 recenzji
ZamknięteOtwarcie o 11:30
Zaktualizowano 1 miesiąc temu
Dodaj zdjęcie
36 zdjęcia
Jedzenie w Domino's Pizza - Musselburgh
Chleb czosnkowy w Domino's Pizza - Musselburgh
Posiłki w Domino's Pizza - Musselburgh
Jedzenie w Domino's Pizza - Musselburgh
Posiłki w Domino's Pizza - Musselburgh
Wybierz pizzę w Domino's Pizza - Musselburgh
Wybierz rozmaite typy pizzy
Zewnętrze Domino's Pizza - Musselburgh
Jedzenie w Domino's Pizza - Musselburgh
W Domino's Pizza - Musselburgh możesz cieszyć się pizzą

The pizza warzywna które ta pizzeria oferuje ci do spróbowania jest smaczny. Odwiedzający nie lubią ciasteczka w Domino's Pizza - Musselburgh. To miejsce jest odpowiedni dla osób, którzy zjeść kolację w pośpiechu ponieważ mogą zamówić dania na wynos. Niestety, ten personel jest prostacki, jak większość gości wspomina. Rozczarowujący usługa to coś, czego goście nie lubią w ta pizzeria. Większość czasu, przyjemny Atmosfera jest tutaj. Ale użytkownicy Google nie przyznali Domino's Pizza - Musselburgh wysokiej oceny.

Oceny Domino's Pizza - Musselburgh

Foursquare

(6.5/10)
4

Google

(3.6/5)
244

Trip

(1.1/5)
10

Opinie odwiedzających o Domino's Pizza - Musselburgh

/ 145
Przetłumacz komentarze
Usługa tymczasowo niedostępna Spróbuj ponownie później.
Dodaj swoją opinię
A
Poproś o usunięcie treści
Chcieliśmy zjeść coś po półmaratonie, niestety ani w lokalu nie ma choćby kawałka stoliczka, ani w najbliższej okolicy nie ma nawet ławki czy murku - więc jeśli chcesz tu zjeść musisz mieć dom, albo pójść z pizzą w gości - z pizzą w ręku nawet obcy Cię przyjmie do siebie :D
B
Poproś o usunięcie treści
Czas oczekiwania przy własnym odbiorze 40 min zdecydowanie za długo nawet w czasie dużego ruchu
G
Poproś o usunięcie treści
Worst service ever seen waste of money Meal type: Other Price per person: £1–10
££££ Zakres cenowy na osobę £20-£30
Domino's Pizza - Musselburgh na mapie
© OpenStreetMaps contributors
193, 195 N High St, 193
Musselburgh, Scotland, Wielka Brytania
Adres
193, 195 N High St, Musselburgh, Scotland, Wielka Brytania, 193
Cechy
Akceptowane karty kredytowe Dostawa Na wynos Dostęp dla wózków inwalidzkich
Godziny otwarcia
PoniedziałekPn 11:30-22:00
WtorekWt 11:30-22:00
ŚrodaŚr 11:30-22:00
CzwartekCz 11:30-23:00
PiątekPt 11:30-23:00
SobotaSo 11:30-23:00
NiedzielaNd 11:30-23:00
Instagram
@dominos_uk
Zgłoś nieprawidłowe informacje

Smaczne dania w Musselburghu

Funkcje restauracji w Musselburghu

Zaktualizowano dnia: