Znajdź najlepsze restauracje! Dla biznesu

Express Pizza

Dodaj do listy życzeń
Dodaj do porównania
Może być na stałe zamknięty
252 recenzji
Zaplanowane godziny: 11:00 - 23:00
Zaktualizowano 2 miesiące temu
Może być na stałe zamknięty
Dodaj zdjęcie
64 zdjęcia
Zamów pizzę w Express Pizza
Zamów rozmaite warianty pizzy
W Express Pizza możesz skosztować pizzą
Jedzenie w Express Pizza
Zewnętrze Express Pizza
Fotografia jedzenie i wnętrze w Express Pizza
Posiłki w Express Pizza
Zamów pizzę w Express Pizza
Posiłki w Express Pizza
Jedzenie w Express Pizza
Pizza to najbardziej lubiane danie typu fast food na świecie
Wnętrze Express Pizza
Zamów rozmaite warianty pizzy
W Express Pizza możesz skosztować pizzą

Ta pizzeria oferuje ładnie ugotowany Pizza z grilla, grillowany kurczak i Skrzydełka z kurczaka z grilla. Dostawa jedzenia to duża korzyść Express Pizza. Większość odwiedzających stwierdza, że personel jest radosny. Według recenzentów, usługa jest szybki. Większość ludzi mówi że dania mają przeciętny ceny. Spokojny Atmosfera może sprawić, że będziesz chciał zostać tutaj trochę dłużej niż pierwotnie planowałeś. 4.4 to ocena, którą to miejsce otrzymała w systemie ocen Google.

Często wspominane w recenzjach

Oceny Express Pizza

Zomato

Jeszcze nie oceniono.
1

Foursquare

Jeszcze nie oceniono.
1

Google

(4.4/5)
244

Trip

Jeszcze nie oceniono.

Opinie odwiedzających o Express Pizza

/ 203
Przetłumacz komentarze
Usługa tymczasowo niedostępna Spróbuj ponownie później.
Dodaj swoją opinię
Helen P Poproś o usunięcie treści
I had a small pizza here with one topping of green peppers and I enjoyed it. I ate inside the restaurant and thought it was nice. The pizza was cooked well and was crispy. I ate it really fast because it was good. I had two cans of pop. I thought the price was good and the pops were nice and cold. I would come back. Maybe I should get a medium pizza next time. I recommend this place for good pizza that is reasonably priced. Price per person: CA$10–20
Sediqullah Qazizada Poproś o usunięcie treści
Best pizza and delicious
Tony Singh Poproś o usunięcie treści
Nice and amazing test pizza express pizza. Is very clean and have testy pizza. Tony singhis a great person. Food: 5 Service: 5 Atmosphere: 5 Order type: Takeaway
$$$$ Zakres cenowy na osobę CAD 10-CAD 20
Express Pizza na mapie
© OpenStreetMaps contributors
80 Ellesmere Rd
Toronto, Ontario, Kanada
Adres
80 Ellesmere Rd, Toronto, Ontario, Kanada
Cechy
Akceptowane karty kredytowe Dostęp dla wózków inwalidzkich Dostawa Siedzenia na zewnątrz Telewizja Na wynos
Godziny otwarcia
PoniedziałekPn 11:00-23:00
WtorekWt 11:00-23:00
ŚrodaŚr 11:00-23:00
CzwartekCz 11:00-23:00
PiątekPt 11:00-00:00
SobotaSo 11:00-00:00
NiedzielaNd 11:00-23:00
Strona internetowa
Zgłoś nieprawidłowe informacje

Smaczne dania w Toronto

Funkcje restauracji w Toronto

Zaktualizowano dnia: