Znajdź najlepsze restauracje! Dla biznesu

Filberg Summer Kitchen by Dubois Food Co.

Dodaj do listy życzeń
Dodaj do porównania
115 recenzji
ZamknięteOtwiera się o 11:30 jutro.
Zaktualizowano 1 dzień temu
Dodaj zdjęcie
92 zdjęcia
Sałatka z wodorostów w Filberg Summer Kitchen by Dubois Food Co
Wnętrze Filberg Summer Kitchen by Dubois Food Co
Ceviche w Filberg Summer Kitchen by Dubois Food Co
Jedzenie w Filberg Summer Kitchen by Dubois Food Co
Sprawdź, jak wygląda Filberg Summer Kitchen by Dubois Food Co. w środku
Usiądź przy jednym ze stolików w Filberg Summer Kitchen by Dubois Food Co
Posiłki w Filberg Summer Kitchen by Dubois Food Co
Jedzenie w Filberg Summer Kitchen by Dubois Food Co
Wśród różnych rzeczy można znaleźć jedzenie i eksterior w Filberg Summer Kitchen by Dubois Food Co
Zewnętrze Filberg Summer Kitchen by Dubois Food Co
Sprawdź, jak wygląda Filberg Summer Kitchen by Dubois Food Co. z zewnątrz
Wnętrze Filberg Summer Kitchen by Dubois Food Co
Ciesz się napojem w Filberg Summer Kitchen by Dubois Food Co
Zobacz to fotkę Filberg Summer Kitchen by Dubois Food Co

Przyjdź na posiłek zaraz po obejrzeniu Filberg Heritage Lodge & Park. Menu Kanadyjski i Francuski przyciągają klientów poszukujących pozytywnych wrażeń. Łatwo znaleźć ta restauracja dzięki wygodnej lokalizacji. Próbowanie doskonale ugotowany Grzyby, sałatka letnia i wieprzowina to coś, co wielu odwiedzających radzi. Z punktu widzenia gości,Keks jest smaczny tutaj. Wybór pyszny wino jest polecany odwiedzającym. Po długim dniu pracy możesz spróbować świetny herbata z dobry kawa.

Kompetentny personel w Filberg Summer Kitchen by Dubois Food Co. mogą pokazać, jak bardzo cenią swoich gości. Zawsze miło jest odpocząć i zjeść posiłek tutaj z powodu tego profesjonalny usługa. Z punktu widzenia odwiedzających, ceny są przystępny cenowo. To miejsce z tą czarujący Atmosfera może być aby rozpocząć swoją podróż. Ta restauracja uzyskał 4.8 w systemie ocen Google.

Często wspominane w recenzjach

Oceny Filberg Summer Kitchen by Dubois Food Co.

Foursquare

Jeszcze nie oceniono.

Google

(4.8/5)
60

Trip

(4.2/5)
34

Opinie odwiedzających o Filberg Summer Kitchen by Dubois Food Co.

/ 64
Przetłumacz komentarze
Usługa tymczasowo niedostępna Spróbuj ponownie później.
Dodaj swoją opinię
Chris Rogers Poproś o usunięcie treści
Food: 5 Service: 5 Atmosphere: 5
Jeremy Smillie Poproś o usunięcie treści
This is a hidden gem tucked away in the back of a small park. If you ever find your self I. The neighborhood book a table in advance as the evenings are super busy. The food is farm to table and is amazing. Food: 5 Service: 5 Atmosphere: 5 Price per person: $30–40
Roger Barrette Poproś o usunięcie treści
Writing My wife and I recently had the pleasure of dining at the Filberg Summer Kitchen by Dubois Food Co. in Comox, and it was an exceptional experience from start to finish. Set within the beautiful grounds of Filberg Heritage Park, the setting alone makes for a memorable evening. Combined with the outstanding food and service, it created one of the finest dining experiences we have had in the Comox Valley. What impressed us most was Dubois Food Co.'s commitment to the farm-to-table philosophy. Supporting local farmers and producers is so important to the Comox Valley, and it was wonderful to see local ingredients featured so prominently throughout the menu. Knowing that many of the ingredients are sourced from our region not only enhances the freshness and quality of the food but also helps support the hardworking farmers who are such an essential part of our community. Every dish was beautifully presented, expertly prepared, and absolutely delicious. The quality of the ingredients and the creativity behind each plate were evident from the first bite to the last. Chef Marc-André Dubois and his team have created something truly special by showcasing the best of what our local farms and producers have to offer. A special thank you to our server, Claudia, whose attentive and professional service elevated the entire experience. She timed each course perfectly, allowing us to enjoy the evening at a relaxed pace. Claudia also took the time to explain every dish as it arrived, sharing details about the ingredients and preparation that enhanced our appreciation of the meal. The atmosphere was warm, welcoming, and elegant without feeling formal. From the first course to the final bite, every detail was thoughtfully executed. We left thoroughly impressed and are already looking forward to returning. If you're looking for exceptional food, outstanding service, a true farm-to-table experience, and a beautiful setting, I highly recommend the Filberg Summer Kitchen by Dubois Food Co. Thank you, Claudia, Chef Marc-André Dubois, and the entire team for a truly unforgettable evening. Meal type: Dinner Price per person: $100+ Parking options: Free of charge street parking
$$$$ Zakres cenowy na osobę CAD 50-CAD 60
Filberg Summer Kitchen by Dubois Food Co. na mapie
© OpenStreetMaps contributors
61A Filberg Rd
Comox, British Columbia, Kanada
Adres
61A Filberg Rd, Comox, British Columbia, Kanada
Cechy
Akceptowane karty kredytowe Siedzenia na zewnątrz Dostawa Wi-Fi Na wynos Rezerwacja Dostęp dla wózków inwalidzkich Parking
Godziny otwarcia
PoniedziałekPn Zamknięte
WtorekWt Zamknięte
ŚrodaŚr Zamknięte
CzwartekCz 11:30-19:00
PiątekPt 11:30-19:00
SobotaSo 11:30-19:00
NiedzielaNd 11:30-19:00
Strona internetowa
Zgłoś nieprawidłowe informacje

Funkcje restauracji w Comoksie

Zaktualizowano dnia: