Znajdź najlepsze restauracje! Dla biznesu

Keltenklause Nonnweiler

Dodaj do listy życzeń
Dodaj do porównania
Może być na stałe zamknięty
148 recenzji
Zaplanowane godziny: 11:00 - 22:00
Zaktualizowano 27 dni temu
Może być na stałe zamknięty
Dodaj zdjęcie
20 zdjęcia
Jedzenie w Keltenklause Nonnweiler
Posiłki w Keltenklause Nonnweiler
Keltenklause Nonnweiler wyróżnia się wnętrze i piwo
Zewnętrze Keltenklause Nonnweiler
Jedzenie w Keltenklause Nonnweiler
Spójrz na ten obrazek Keltenklause Nonnweiler

Dania Indyjska i Włoska są w menu w ta restauracja. Zmień swoje nawykowe danie i skosztuj smaczny sałatki, cheeseburgery i sznycle w Keltenklause Nonnweiler. Dostawa jedzenia to ważna korzyść to miejsce. Większość odwiedzających wskazuje, że personel jest gościnny. Fajny usługa to coś, co odwiedzający podkreślają w swoich komentarzach. Będziesz doceniać przeciętny ceny. Większość czasu, wygodny Atmosfera jest tutaj. Ale ludzie oceniają ta restauracja poniżej średniej na Google.

Opinie odwiedzających o Keltenklause Nonnweiler

/ 119
Przetłumacz komentarze
Usługa tymczasowo niedostępna Spróbuj ponownie później.
Dodaj swoją opinię
Andy P. Poproś o usunięcie treści
Essen war sehr lecker, Bedienung freundlich. Das Ambiente hätte etwas gemütlicher sein können. Aber alles war sauber und ordentlich. Food: 5 Service: 5 Atmosphere: 4 Price per person: €10–20 Parking space: Plenty of parking Parking options: Free of charge parking lot
Martin Poproś o usunięcie treści
Sehr leckeres Essen (Naan Brot, Punjabi Chicken und Tandoori Chicken) und sehr nette Bedienung der außenbereich könnte einladender gestaltet werden. Food: 5 Service: 5 Atmosphere: 4 Price per person: €10–20 Recommendation for vegetarians: Highly recommend Vegetarian offerings: Vegetarian menu or section Parking space: Plenty of parking Wheelchair accessibility: Ja
F
Poproś o usunięcie treści
Chicken coco biryani super lacka
Indyjska, Włoska
€€€€ Zakres cenowy na osobę €10 - €20
Keltenklause Nonnweiler na mapie
© OpenStreetMaps contributors
Ringwallstraße 99
Nonnweiler, Saarland, Niemcy
Adres
Ringwallstraße 99, Nonnweiler, Saarland, Niemcy
Cechy
Dostęp dla wózków inwalidzkich
Godziny otwarcia
PoniedziałekPn 17:00-22:00
WtorekWt 17:00-22:00
ŚrodaŚr 17:00-22:00
CzwartekCz 11:00-14:00
17:00-22:00
PiątekPt 11:00-14:00
17:00-22:00
SobotaSo 11:00-14:00
17:00-22:00
NiedzielaNd 11:00-22:00
Zgłoś nieprawidłowe informacje

Smaczne dania w Nonnweilerze

Funkcje restauracji w Nonnweilerze

Zaktualizowano dnia: