Znajdź najlepsze restauracje! Dla biznesu

Bäckerei & Konditorei Füeß

Dodaj do listy życzeń
Dodaj do porównania
326 recenzji
ZamknięteOtwarte 06:00 Wt.
Zaktualizowano 2 dni temu
Dodaj zdjęcie
34 zdjęcia
Wnętrze Bäckerei & Konditorei Füeß
Jedzenie w Bäckerei & Konditorei Füeß
Posiłki w Bäckerei & Konditorei Füeß
Zobacz ten zdjęcie Bäckerei & Konditorei Füeß
Spójrz na fotografię przedstawiające eksterior i wnętrze w Bäckerei & Konditorei Füeß
Oto grafika Bäckerei & Konditorei Füeß
Jedzenie w Bäckerei & Konditorei Füeß
Bäckerei & Konditorei Füeß obraz
Zobacz ten zdjęcie Bäckerei & Konditorei Füeß
Oto grafika Bäckerei & Konditorei Füeß

Możesz zamówić doskonale ugotowany precelki. Sukces Bäckerei & Konditorei Füeß byłby niemożliwy bez tego profesjonalny personel. Dobry usługa jest zawsze przyjemnością. Jeśli przyjdziesz do to miejsce, nie miej wątpliwości, pokochasz otaczającą spokojny Atmosfera. Użytkownicy Google, którzy odwiedzili Bäckerei & Konditorei Füeß, twierdzą, że najbardziej odpowiednia ocena to 4.8.

Oceny Bäckerei & Konditorei Füeß

Opinie odwiedzających o Bäckerei & Konditorei Füeß

/ 222
Przetłumacz komentarze
Usługa tymczasowo niedostępna Spróbuj ponownie później.
Dodaj swoją opinię
D
Poproś o usunięcie treści
Beste Brezeln. Food: 5 Service: 5 Atmosphere: 5 Price per person: €1–10
D
Poproś o usunięcie treści
Beste Konditorei in der Umgebung. Food: 5 Service: 4 Atmosphere: 2 Meal type: Other
C
Poproś o usunięcie treści
Bester Bäcker in der Region, damit ist alles gesagt. Food: 5 Service: 5 Atmosphere: 5 Meal type: Other Price per person: €1–10
€€€ Zakres cenowy na osobę €1 - €10
Bäckerei & Konditorei Füeß na mapie
© OpenStreetMaps contributors
Weimerstraße 2
Fellbach, Baden-Württemberg, Niemcy
Adres
Weimerstraße 2, Fellbach, Baden-Württemberg, Niemcy
Cechy
Akceptowane karty kredytowe Brak dostawy Na wynos Brak dostępu dla osób na wózkach inwalidzkich
Godziny otwarcia
PoniedziałekPn Zamknięte
WtorekWt 06:00-18:00
ŚrodaŚr 06:00-18:00
CzwartekCz 06:00-18:00
PiątekPt 06:00-18:00
SobotaSo 06:00-13:00
NiedzielaNd Zamknięte
Strona internetowa
Zgłoś nieprawidłowe informacje

Smaczne dania w Fellbachu

Funkcje restauracji w Fellbachu

Zaktualizowano dnia: