Znajdź najlepsze restauracje! Dla biznesu

Junkyard Bottle Shop & Pour House

Dodaj do listy życzeń
Dodaj do porównania
2196 recenzji
Zamknięcie wkrótce: 01:00 Ponownie otwarte 12:00
Zaktualizowano 8 dni temu
Dodaj zdjęcie
246 zdjęcia
Jedzenie w Junkyard Bottle Shop & Pour House
Posiłki w Junkyard Bottle Shop & Pour House
Jedzenie w Junkyard Bottle Shop & Pour House
Posiłki w Junkyard Bottle Shop & Pour House
Jedzenie w Junkyard Bottle Shop & Pour House
Sprawdź, jak wygląda Junkyard Bottle Shop & Pour House w środku
Posiłki w Junkyard Bottle Shop & Pour House
Jedzenie w Junkyard Bottle Shop & Pour House
Posiłki w Junkyard Bottle Shop & Pour House
Jedzenie w Junkyard Bottle Shop & Pour House
Polędwica wołowa w Junkyard Bottle Shop & Pour House
Wnętrze Junkyard Bottle Shop & Pour House
Sprawdź, jak wygląda Junkyard Bottle Shop & Pour House w środku
Spróbuj owoce morza w Junkyard Bottle Shop & Pour House

St Peter's Church, Nottingham może być na twojej trasie, rekomendacja klientów to odwiedzić ta bar. Dobry kulki serowe, smażony kurczak i Kulki wołowe są wśród dań, które można spróbować w Junkyard Bottle Shop & Pour House. Zamawianie doskonale ugotowany Brownie to coś, co większość gości radzi. Miło jest zamówić pyszny piwo rzemieślnicze, piwo beczkowe z jasne piwo. Niektórzy klienci lubią świetny Amerykańska kawa w to miejsce.

Domowa atmosfera ta bar pozwala klientom zrelaksować się po ciężkim dniu pracy. Fajny personel wita odwiedzających przez cały rok. Junkyard Bottle Shop & Pour House otrzymał 2 gwiazdki Frommera i został oznaczony jako wysoce polecany za jakość, usługa, udogodnienia i specjalne cechy. Bazując na recenzentów, ceny są przeciętny. Docenisz uroczy Wystrój to miejsce. Użytkownicy Google przyznali wynik 4.5 dla ta bar.

Często wspominane w recenzjach

Zobacz wszystkieMniej

Opinie odwiedzających o Junkyard Bottle Shop & Pour House

/ 561
Przetłumacz komentarze
Usługa tymczasowo niedostępna Spróbuj ponownie później.
Dodaj swoją opinię
Alfie Meakin Poproś o usunięcie treści
Very good. First Time coming here but certainly won't be the last. Quite warm and generally cozy, good selection of European on tap. Quite friendly and informative staff. Would very much reccomend. Price per person: £1–10 Food: 5 Service: 5 Atmosphere: 5
James Bright Poproś o usunięcie treści
Great tap room with good food options, wine cocktails and a good selection of craft beer on tap Price per person: £10–20 Service: 5 Atmosphere: 5
J
8 miesiąca temu
Cheers James
Pokaż odpowiedzi (1)arrow
Jenny Stevenson Poproś o usunięcie treści
Tasty cider, comfy seating areas
J
8 miesiąca temu
Cheers
Pokaż odpowiedzi (1)arrow
Zdrowe jedzenie, Street food, Opcje wegetariańskie
££££ Zakres cenowy na osobę £10-£20
Junkyard Bottle Shop & Pour House na mapie
© OpenStreetMaps contributors
12 Bridlesmith Walk
Nottingham, England, Wielka Brytania
Adres
12 Bridlesmith Walk, Nottingham, England, Wielka Brytania
Cechy
Tylko gotówka Siedzenia na zewnątrz Brak rezerwacji Brak dostawy Dostęp dla wózków inwalidzkich Wi-Fi Telewizja
Godziny otwarcia
PoniedziałekPn 12:00-00:00
WtorekWt 12:00-00:00
ŚrodaŚr 12:00-00:00
CzwartekCz 12:00-00:00
PiątekPt 12:00-01:00
SobotaSo 12:00-01:00
NiedzielaNd 12:00-00:00
Instagram
@jydpoho
Zgłoś nieprawidłowe informacje

Smaczne dania w Nottinghamie

Funkcje restauracji w Nottinghamie

Zaktualizowano dnia: