Znajdź najlepsze restauracje! Dla biznesu

Bühlot Bäckerei

Dodaj do listy życzeń
Dodaj do porównania
124 recenzji
Jeszcze 1 oddział. w Bühle
Otwarte teraz 06:00 - 18:00
Zaktualizowano 22 dni temu
Dodaj zdjęcie
29 zdjęcia
Bühlot Bäckerei zapewnia wachlarz deserów
Skosztuj jeden z deserów
Jedzenie w Bühlot Bäckerei
Spójrz na ten fotkę Bühlot Bäckerei
Zewnętrze Bühlot Bäckerei
"jedzenie" i "napój" restauracji
Wnętrze Bühlot Bäckerei
Oto fotka Bühlot Bäckerei

Spróbuj smaczny Buchty. Ta café zaoferuje Ci pyszny kawa. Fantastyczny personel pracują ciężko, pozostają pozytywni i sprawiają, że to miejsce jest świetne. Jeśli chcesz cieszyć się miły usługa, powinieneś udać się do Bühlot Bäckerei. Spektakularny Atmosfera została wyróżniona przez klientów. Ogólna ocena to miejsce na Google to 4.7.

Opinie odwiedzających o Bühlot Bäckerei

/ 87
Przetłumacz komentarze
Usługa tymczasowo niedostępna Spróbuj ponownie później.
Dodaj swoją opinię
Engit Prabhat Poproś o usunięcie treści
Food: 5 Service: 5 Atmosphere: 5
Sven Erkmann Poproś o usunięcie treści
Food: 5 Service: 5 Atmosphere: 5
Sabrina Dupps Poproś o usunięcie treści
Kleine feine Bäckerei. Nettes Personal und die Buchten sind ein Gedicht. Food: 5 Service: 5 Atmosphere: 4 Order type: Takeaway Meal type: Other Parking options: Free of charge parking lot
€€€€ Zakres cenowy na osobę €1 - €10
Bühlot Bäckerei na mapie
© OpenStreetMaps contributors
Kappelwindeckstraße 20
Bühl, Baden-Württemberg, Niemcy
Adres
Kappelwindeckstraße 20, Bühl, Baden-Württemberg, Niemcy
Jeszcze 1 oddział. w Bühle
Cechy
Tylko gotówka Brak miejsc na zewnątrz Dostęp dla wózków inwalidzkich
Godziny otwarcia
PoniedziałekPn Zamknięte
WtorekWt 06:00-18:00
ŚrodaŚr 06:00-18:00
CzwartekCz 06:00-18:00
PiątekPt 06:00-18:00
SobotaSo 06:00-12:00
NiedzielaNd Zamknięte
Zgłoś nieprawidłowe informacje

Smaczne dania w Bühle

Funkcje restauracji w Bühle

Zaktualizowano dnia: