Znajdź najlepsze restauracje! Dla biznesu

The Keystones

Dodaj do listy życzeń
Dodaj do porównania
1469 recenzji
Otwarte teraz 12:00 - 01:00
Zaktualizowano 1 miesiąc temu
Dodaj zdjęcie
96 zdjęcia
Wideo z The Keystones
Wideo z The Keystones
Wideo z The Keystones
Wideo z The Keystones
Wideo z The Keystones
Wideo z The Keystones
Wideo z The Keystones
Wideo z The Keystones
Wideo z The Keystones
Wideo z The Keystones
Zewnętrze The Keystones
Jedzenie w The Keystones
Sprawdź, jak wygląda The Keystones z zewnątrz
Ciesz się widokiem na zewnętrznym obszarze The Keystones

Po zwiedzeniu Merchant Taylors' Hall, możesz zjeść posiłek w ta bar. Dania kuchni Brytyjska można zamówić w The Keystones. Ładnie ugotowany Pepperoni, skrzydełka kurczaka i ryba może być tym czego potrzebujesz. Będziesz doceniać dobry ale, piwo rzemieślnicze z cydr w to miejsce. Czas na degustację pyszny tonik.

Dogodna lokalizacja ta bar sprawia, że łatwo tam dotrzeć nawet w godzinach szczytu. Gościnny personel wita gości przez cały rok. Szybki usługa to coś, co goście zauważają w swoich komentarzach. Zapłacisz atrakcyjny ceny za dania. Przytulne miejsce z pięknym Wystrój to wszystko, czego potrzebujesz na święta z rodziną. Średnia punktacja The Keystones na Google to 4.3.

Często wspominane w recenzjach

Zobacz wszystkieMniej

Ocena przewodnika Michelin

Przewodnik Michelin Więcej informacji

Oceny The Keystones

Opinie odwiedzających o The Keystones

/ 552
Przetłumacz komentarze
Usługa tymczasowo niedostępna Spróbuj ponownie później.
Dodaj swoją opinię
K
Poproś o usunięcie treści
5:00pm on a Friday and they were out of beef burgers. Settled on a chicken Caesar sandwich, which they mistakenly made as a Buffalo chicken sandwich and offered to me. I declined and kept my original choice. Waitstaff brought me a small cup of fries and apologized. Silly me, I thought those fries were a courtesy for the mixup and additional wait - but no. When my sandwich eventually arrived, there were no fries on the plate. Guess that bit of fries I’d been served 15 minutes prior that were now gone were part of my meal. The sandwich was good, but for $17US, I could have done better elsewhere. Also, the chipotle sauce container they brought to my table was empty, and when I requested more, was told they were out of that too. Price per person: £10–20
T
2 miesiąca temu
Hi Kim. We're really sorry to hear your experience didn’t meet expectations, that’s never what we want for our guests. If you're open to it, we’d like to learn more and make things right. Feel free to email us at Keystones.York@stonegategroup.co.uk
Pokaż odpowiedzi (1)arrow
M
Poproś o usunięcie treści
I have been a couple of times now. Staff are fantastic, smiley, helpful and very friendly. There is a separate menu for gluten free which has lots of choice for both meat eaters, vegetarians and vegans. The also have gluten free bottles of beer and lager. Price per person: £10–20 Food: 5 Service: 5 Atmosphere: 5
T
5 miesiąca temu
.
Pokaż odpowiedzi (1)arrow
O
Poproś o usunięcie treści
My husband & I had a fantastic experience at The Keystones enjoying their bottomless brunch. Taylor & Ellis provided amazing nonstop service and the food from Sandra in the kitchen was delicious! Would definitely recommend to anyone looking for bottomless brunch in York or a cheeky drink (: xx. Food: 5 Service: 5 Atmosphere: 5
T
10 miesiąca temu
Thank you so much for taking the time to leave us this amazing review. We're so happy you enjoyed your brunch and we hope to see you again soon!The Keystones team
Pokaż odpowiedzi (1)arrow
Brytyjska, Opcje wegetariańskie
££££ Zakres cenowy na osobę £40
The Keystones na mapie
© OpenStreetMaps contributors
4 Monkgate
York, England, Wielka Brytania
Adres
4 Monkgate, York, England, Wielka Brytania
Cechy
Akceptowane karty kredytowe Siedzenia na zewnątrz Wi-Fi Rezerwacja Telewizja Dostęp dla wózków inwalidzkich Dostawa
Godziny otwarcia
PoniedziałekPn 12:00-00:00
WtorekWt 12:00-00:00
ŚrodaŚr 12:00-00:00
CzwartekCz 12:00-00:00
PiątekPt 12:00-01:00
SobotaSo 11:00-01:00
NiedzielaNd 12:00-23:00
Strona internetowa
Instagram
@keystonesyork
Zgłoś nieprawidłowe informacje

Kulinarne przewodniki podróżnicze

Popularne kolekcje zawierające The Keystones

Zobacz wszystkie
Zaktualizowano dnia: