Znajdź najlepsze restauracje! Dla biznesu

Magic Wok

Dodaj do listy życzeń
Dodaj do porównania
268 recenzji
Otwarte teraz 16:00 - 23:00
Zaktualizowano 8 dni temu
Dodaj zdjęcie
26 zdjęcia
Smażone kalmary w Magic Wok
Jedzenie w Magic Wok
Sprawdź, jak wygląda Magic Wok w środku
Wnętrze Magic Wok
Posiłki w Magic Wok
Spójrz na to fotkę Magic Wok
Oto fotka Magic Wok

Po zwiedzeniu Lowestoft Museum, idź do ta fast food który jest niedaleko. Dania kuchni Chińska można zamówić w Magic Wok. Pewna liczba odwiedzających to miejsce zauważa, że smaczny Wok, krewetki królewskie i kurczak słodko-kwaśny są serwowane tutaj.

Dostawa jedzenia to duży plus ta fast food. Sukces Magic Wok byłby niemożliwy bez tego łaskawy personel. Dowiedz się jak spektakularny usługa jest tutaj. To miejsce oferuje ci dostateczny ceny na apetyczne posiłki. Atmosfera jest ładny, jak ludzie widzą to. Ta fast food uzyskał 4 w systemie ocen Google.

Często wspominane w recenzjach

Zobacz wszystkieMniej

Oceny Magic Wok

Foursquare

Jeszcze nie oceniono.

Google

(4/5)
181

Trip

(3.5/5)
87

Opinie odwiedzających o Magic Wok

/ 148
Przetłumacz komentarze
Usługa tymczasowo niedostępna Spróbuj ponownie później.
Dodaj swoją opinię
paige capps Poproś o usunięcie treści
Simon what has happened! Used to be my goto chinese but tonight's minimal order was inedible. Chips old and cold, egg fried rice didnt have a inch of egg in and was mushy (not fried at all) the best part was the prawn crackers and they even had a strange chemical taste to them. The driver just passed the bag and walked off too, not even a hello. Such a shame Price per person: £10–20 Food: 1 Service: 1 Atmosphere: 1
Paul Dent Poproś o usunięcie treści
Food: 5 Service: 5 Atmosphere: 5
Ellie Hart Poproś o usunięcie treści
Always great service and good food! Magic Wok was the first chinese i’ve had in the area and i’ve stuck with it since. They offer wooden utensils if you would like to eat locally (you’re unable to eat inside), which we have done on a few occasions and really enjoyed. Their food is always hot even when delivering, although sometimes takes a while to deliver. Tastes good, and is fresh. Would recommend, and do recommend to family and friends. Meal type: Dinner Price per person: £20–30 Food: 5 Service: 5 Atmosphere: 4
££££ Zakres cenowy na osobę £10-£20
Magic Wok na mapie
© OpenStreetMaps contributors
150 Bridge Rd
Lowestoft, England, Wielka Brytania
Adres
150 Bridge Rd, Lowestoft, England, Wielka Brytania
Cechy
Dostawa Na wynos Akceptowane karty kredytowe Brak dostępu dla osób na wózkach inwalidzkich
Godziny otwarcia
PoniedziałekPn Zamknięte
WtorekWt 16:00-23:00
ŚrodaŚr 16:00-23:00
CzwartekCz 16:00-23:00
PiątekPt 16:00-23:00
SobotaSo 16:00-23:00
NiedzielaNd 16:00-23:00
Strona internetowa
Zgłoś nieprawidłowe informacje

Smaczne dania w Lowestoftcie

Funkcje restauracji w Lowestoftcie

Zaktualizowano dnia: