Znajdź najlepsze restauracje! Dla biznesu

Manor Farm

Dodaj do listy życzeń
Dodaj do porównania
3600 recenzji
ZamknięteOtwarcie o 09:00
Zaktualizowano 4 dni temu
Dodaj zdjęcie
114 zdjęcia
Wnętrze Manor Farm
Sprawdź, jak wygląda Manor Farm w środku
Usiądź przy jednym ze stolików w Manor Farm
Ciasto czekoladowe w Manor Farm
Ciasto czekoladowe w Manor Farm
Zamów burgera w Manor Farm
Jedzenie w Manor Farm
Ceviche w Manor Farm
Posiłki w Manor Farm
"eksterior" i "wnętrze" restauracji
Wnętrze Manor Farm
Manor Farm serwuje wybór deserów
Posiłki w Manor Farm
Jedzenie w Manor Farm

Kuchnia Brytyjska jest znana na całym świecie i goście radzą spróbować jej w ta bar. Nie odchodź bez degustacji dobry kurczak tikka, podwójny burger i różnorodny grill. W Manor Farm, możesz zamówić ładnie ugotowany Sundae cytrynowe, Ciasto czekoladowe z karmelem i ciasto czekoladowe. To miejsce jest znane z pyszny Michelada z dobry piwo. Jeśli lubisz świetny herbata, nie przegap okazji, aby spróbować go.

Ciepła atmosfera to miejsce sprawia, że odwiedzający czują się zrelaksowani i spędzają dobrze czas. Pewna liczba gości zaznacza że personel jest posiadający wiedzę w ta bar. Ludzie mówią, że usługa jest przyjemny tutaj. Zapłacisz rozsądny ceny za dania. Bazując na recenzentów, Wystrój można opisać jako fantastyczny. Google daje mu 4.3, więc możesz zdecydować się na Manor Farm, aby mieć tu dobry czas.

Często wspominane w recenzjach

Zobacz wszystkieMniej

Oceny Manor Farm

Foursquare

(6.8/10)
12

Google

(4.3/5)
2029

Trip

(4/5)
616

Opinie odwiedzających o Manor Farm

/ 1209
Przetłumacz komentarze
Usługa tymczasowo niedostępna Spróbuj ponownie później.
Dodaj swoją opinię
Niamh Hebbs Poproś o usunięcie treści
Our sever Sadie was lovely and took extra care to make sure our dietary requirements were catered to.
M
4 dnia temu
hank you so much for your lovely review! We’re delighted to hear that Sadie took such great care of you and made sure your dietary requirements were well catered for. We’ll be sure to pass on your kind words to her. We hope to welcome you back again soon!Kind RegardsManor Farm Management
Pokaż odpowiedzi (1)arrow
J
Poproś o usunięcie treści
Lovely meal and pleasant friendly staff and that mirror in the ladies
C
Poproś o usunięcie treści
Fantastic service and friendly staff, people have no idea how hard work the staff work, especially in the background. Keep up the good work.
Had a large burger..amazing...my wife had a lite bite and really enjoyed it. Thanks Manor farm.
Brytyjska, Opcje wegetariańskie
££££ Zakres cenowy na osobę £10-£20
Manor Farm na mapie
© OpenStreetMaps contributors
194 Willerby Rd
Hull, England, Wielka Brytania
Adres
194 Willerby Rd, Hull, England, Wielka Brytania
Cechy
Siedzenia na zewnątrz Akceptowane karty kredytowe Wi-Fi Rezerwacja Dostawa Na wynos Parking Telewizja
Godziny otwarcia
PoniedziałekPn 09:00-21:30
WtorekWt 09:00-23:00
ŚrodaŚr 09:00-23:00
CzwartekCz 09:00-21:30
PiątekPt 09:00-23:30
SobotaSo 09:00-00:00
NiedzielaNd 09:00-21:30
Zgłoś nieprawidłowe informacje

Smaczne dania w Hullu

Funkcje restauracji w Hullu

Zaktualizowano dnia: