Znajdź najlepsze restauracje! Dla biznesu

Mogul Gold Restaurant (Derby)

Dodaj do listy życzeń
Dodaj do porównania
429 recenzji
ZamknięteOtwarcie o 17:00
Zaktualizowano 1 miesiąc temu
Dodaj zdjęcie
48 zdjęcia
Zdjęcie wnętrze i eksterior w restauracji Mogul Gold Restaurant (Derby)
Zdjęcie jedzenie i stół jadalny w Mogul Gold Restaurant (Derby)
Kurczak curry w Mogul Gold Restaurant (Derby)
Jedzenie w Mogul Gold Restaurant (Derby)
Wnętrze Mogul Gold Restaurant (Derby)
Posiłki w Mogul Gold Restaurant (Derby)
Sprawdź, jak wygląda Mogul Gold Restaurant (Derby) w środku
Usiądź przy jednym ze stolików w Mogul Gold Restaurant (Derby)
Wnętrze Mogul Gold Restaurant (Derby)
Jedzenie w Mogul Gold Restaurant (Derby)
Sprawdź, jak wygląda Mogul Gold Restaurant (Derby) w środku
Zobacz ten obrazek Mogul Gold Restaurant (Derby)
Oto grafika Mogul Gold Restaurant (Derby)
Mogul Gold Restaurant (Derby) zdjęcie

Po obejrzeniu St Mary's Church & Parish, zjedz posiłek w Mogul Gold Restaurant (Derby). Spróbuj menu kuchni Indyjska i Pakistańska w ta restauracja. Ładnie ugotowany Tandoori mixed grill, Naan i Rogan josh może okazać się czego potrzebujesz. Nie przegap okazji, aby wypić pyszny wino z dobry piwo.

Dostawa jedzenia to duży plus Mogul Gold Restaurant (Derby). Wyobraź sobie połączenie świetnych dań i do tego profesjonalny personel, to właśnie to miejsce zapewnia ci. Będziesz zadowolony z szybki usługaZgodnie z opiniach odwiedzających, ceny są przystępny cenowo. Przytulne miejsce z pięknym Wystrój to wszystko, czego potrzebujesz na święta z rodziną. Użytkownicy Google lubią ta restauracja: przyznano mu ocenę 4.3 gwiazdek.

Często wspominane w recenzjach

Zobacz wszystkieMniej

Oceny Mogul Gold Restaurant (Derby)

Zomato

(3.3/5)
2

Foursquare

Jeszcze nie oceniono.

Google

(4.2/5)
228

Trip

(4.3/5)
199

Opinie odwiedzających o Mogul Gold Restaurant (Derby)

/ 174
Przetłumacz komentarze
Usługa tymczasowo niedostępna Spróbuj ponownie później.
Dodaj swoją opinię
N
Poproś o usunięcie treści
I recently ordered a takeaway from here for the first time since 2022. Back then the food was great, so after about four years I decided to order the same items again. Unfortunately, the experience this time was very disappointing. While the prices have clearly gone up, the quality of the food seems to have gone down. The fish pakoras were tiny and there were hardly any in the portion. The chicken tikka masala was far too sweet and had an odd taste, almost like it was slightly off. Overall, the meal was nowhere near the standard I remember from my last visit. It’s really disappointing to see the quality drop while the prices increase. Sadly, I won’t be ordering from here again. Service: 1
F
Poproś o usunięcie treści
The food, staff and restaurant was lovely. Food was amazing, staff was really helpful. And the restaurant was clean and fresh. Will definitely go again! Food: 5 Service: 5 Atmosphere: 5
t
Poproś o usunięcie treści
First time since been refurbished and its lovely. Staff very polite and helpful. And food was absolutely amazing couldn't fault a thing will defo be going back and would highly recommend to anyone that wants amazing food 5 stars from us Price per person: £30–40 Food: 5 Service: 5 Atmosphere: 5 Vegetarian offerings: Clearly labelled vegetarian dishes Vegetarian options: No alcohol bring your own
Indyjska, Pakistańska, Opcje wegetariańskie
££££ Zakres cenowy na osobę £10-£20
Mogul Gold Restaurant (Derby) na mapie
© OpenStreetMaps contributors
41-43 Green Ln
Derby, England, Wielka Brytania
Adres
41-43 Green Ln, Derby, England, Wielka Brytania
Cechy
Tylko gotówka Dostawa Na wynos Rezerwacja Dostęp dla wózków inwalidzkich
Godziny otwarcia
PoniedziałekPn Zamknięte
WtorekWt 17:00-23:00
ŚrodaŚr 17:00-23:00
CzwartekCz 17:00-23:00
PiątekPt 17:00-00:00
SobotaSo 17:00-00:00
NiedzielaNd 17:00-23:00
Strona internetowa
Zgłoś nieprawidłowe informacje

Popularne kolekcje zawierające Mogul Gold Restaurant (Derby)

Zobacz wszystkie
Zaktualizowano dnia: