Znajdź najlepsze restauracje! Dla biznesu

Torrish at Ness Walk

Dodaj do listy życzeń
Dodaj do porównania
1223 recenzji
ZamknięteOtwarcie o 17:00
Zaktualizowano 2 miesiące temu
Dodaj zdjęcie
146 zdjęcia
Wnętrze Torrish at Ness Walk
Małże w Torrish at Ness Walk
Jedzenie w Torrish at Ness Walk
Posiłki w Torrish at Ness Walk
Sprawdź, jak wygląda Torrish at Ness Walk w środku
Usiądź przy jednym ze stolików w Torrish at Ness Walk
Jedzenie w Torrish at Ness Walk
Wnętrze Torrish at Ness Walk
Talerz serów w Torrish at Ness Walk
Tatar z wołowiny w Torrish at Ness Walk
Posiłki w Torrish at Ness Walk
Grillowany łosoś w Torrish at Ness Walk
Ostrygi w Torrish at Ness Walk
Jedzenie w Torrish at Ness Walk

Jeśli przepadasz za kuchnią Hiszpański, odwiedź ta bar. Doskonale ugotowany befsztyk tatarski, łosoś i stek są wśród dań, które można skosztować w Ness Walk Hotel - 5 Star Luxury Inverness Hotel. Nie opuszczaj bez skosztowania dobry Deser, ciasteczka i suflet. Jeśli chcesz spróbować pyszny wino, szampan z whisky, to miejsce to dobry wybór dla ciebie. Spróbuj świetny herbata z dobry kawa.

W ta bar klienci mogą świętować każde wydarzenie: wesele, rocznicę lub przyjęcie urodzinowe. Kompetentny personel wita cię w Ness Walk Hotel - 5 Star Luxury Inverness Hotel przez cały rok. The przyjemny usługa sprawi, że poczujesz się dobrze. Zapłacisz przystępny cenowo ceny za swój posiłek. Czarujący będzie naprawdę tym, czego potrzebujesz po długim dniu pracy. Użytkownicy Google są dość hojni w ocenie to miejsce: przyznano mu przyznano 4.7 gwiazdek.

Często wspominane w recenzjach

Zobacz wszystkieMniej

Oceny Torrish at Ness Walk

Foursquare

Jeszcze nie oceniono.

Google

(4.6/5)
617

Trip

(4.5/5)
109

Opinie odwiedzających o Torrish at Ness Walk

/ 499
Przetłumacz komentarze
Usługa tymczasowo niedostępna Spróbuj ponownie później.
Dodaj swoją opinię
H
Poproś o usunięcie treści
Had a belated afternoon tea today, service and food was just amazing. Staff are so friendly and were especially MIA
Michelle McKenzie Poproś o usunięcie treści
Afternoon Tea: The quality and selection of savouries, cakes, sweets and teas was excellent and the food tasted great. The staff were really warm, welcoming, attentive and genuine. Highly recommended. Food: 5 Service: 5 Atmosphere: 5
T
3 miesiąca temu
Dear Michelle Thank you so much for taking the time to share your lovely feedback following your Afternoon Tea at Ness Walk. I am absolutely delighted to hear that you enjoyed the selection and quality of both the savouries and sweets. It is wonderful to know the experience felt so enjoyable from start to finish. Your kind words about our team mean such a great deal to us. It is especially lovely to hear that the team’s genuine and thoughtful hospitality was felt throughout your visit, helping to create such a warm and thoroughly enjoyable Afternoon Tea experience. Thank you once again for your feedback. I very much hope to have the pleasure of welcoming you back to Ness Walk again soon. Warmest regards, Grace MacLeod Operations Manager
Pokaż odpowiedzi (1)arrow
Ewan MacNab Poproś o usunięcie treści
Really couldn't have had a better experience. Food was of the highest standard served in a relaxed friendly atmosphere. If I could give extra stars for service I would, waitresses and waiters all friendly and chatty and added to the enjoyment of the evening. All of them without exception a credit to Ness Walk. Might take a few months to save up and return, but worth it. Loved it! Thank you Torrish at Ness Walk. Service: Dine in Meal type: Dinner Price per person: £100+ Food: 5 Service: 5 Atmosphere: 5
T
2 roku temu
Good afternoon Ewan, Thanks for your super review and feedback. I am delighted that our friendly, professional service shown through during your recent visit, we are extremely proud …Good afternoon Ewan, Thanks for your super review and feedback. I am delighted that our friendly, professional service shown through during your recent visit, we are extremely proud of this within our team, and we cannot wait to welcome you back again soon. Warm regards, Kevin Staines Hotel ManagerMore
Pokaż odpowiedzi (1)arrow
Hiszpański, Bary koktajlowe, Opcje wegetariańskie
££££ Zakres cenowy na osobę więcej niż £37
Torrish at Ness Walk na mapie
© OpenStreetMaps contributors
12 Ness Walk
Inverness, Scotland, Wielka Brytania
Adres
12 Ness Walk, Inverness, Scotland, Wielka Brytania
Cechy
Siedzenia na zewnątrz Akceptowane karty kredytowe Brak dostawy Brak opcji na wynos Rezerwacja Dostęp dla wózków inwalidzkich Wi-Fi Parking
Godziny otwarcia
PoniedziałekPn 17:00-21:30
WtorekWt 17:00-21:30
ŚrodaŚr 17:00-21:30
CzwartekCz 17:00-21:30
PiątekPt 17:00-21:30
SobotaSo 17:00-21:30
NiedzielaNd 17:00-21:30
Strona internetowa
Instagram
@ness_walk
Zgłoś nieprawidłowe informacje

Smaczne dania w Invernessie

Funkcje restauracji w Invernessie

Zaktualizowano dnia: