Znajdź najlepsze restauracje! Dla biznesu

Njoy Cafe

Dodaj do listy życzeń
Dodaj do porównania
Może być na stałe zamknięty
Zaplanowane godziny: 08:00 - 14:00
Może być na stałe zamknięty
Dodaj zdjęcie
15 zdjęcia
"wnętrze" i "jedzenie" restauracji
Wnętrze Njoy Cafe
Sprawdź, jak wygląda Njoy Cafe w środku
Zobacz ten obrazek Njoy Cafe
Oto grafika Njoy Cafe

Spacerując w pobliżu West Park, Wolverhampton, odwiedź ta restauracja. Tutaj będziesz mógł spróbować ładnie ugotowany kanapki. To miejsce jest znane z pyszny kawa.

Personel mówią, że jest tutaj fajny. Według gości, usługa jest przyjemny. Na Facebooku Njoy Cafe ma wiele recenzji użytkowników i ocenę 4.6 gwiazdek, co oznacza, że miejsce jest bardzo popularne i warte odwiedzenia.

Oceny Njoy Cafe

Trip

(4.6/5)
8

Opinie odwiedzających o Njoy Cafe

/ 12
Przetłumacz komentarze
Usługa tymczasowo niedostępna Spróbuj ponownie później.
Dodaj swoją opinię
J
Poproś o usunięcie treści
New owners have took over real slow service and you can't see ya hand in front of face for smoke won't be going back
H
Poproś o usunięcie treści
Great place run by lovely people. Good food at reasonable prices. You can't ask for more! Recommend their toasted sandwiches.
G
Poproś o usunięcie treści
Full English with a cuppa for a fiver, ace!
££££ Zakres cenowy na osobę £1-£5
Njoy Cafe na mapie
© OpenStreetMaps contributors
47 Chapel Ash, WV3 0UF
Wolverhampton, England, Wielka Brytania
Adres
47 Chapel Ash, Wolverhampton, England, Wielka Brytania, WV3 0UF
Godziny otwarcia
PoniedziałekPn Zamknięte
WtorekWt 08:00-13:30
ŚrodaŚr 08:00-13:30
CzwartekCz 08:00-13:30
PiątekPt 08:00-13:30
SobotaSo 08:00-14:00
NiedzielaNd 08:30-13:30
Strona internetowa
Zgłoś nieprawidłowe informacje

Smaczne dania w Wolverhamptonie

Funkcje restauracji w Wolverhamptonie

Zaktualizowano dnia: