Znajdź najlepsze restauracje! Dla biznesu

No64 Ryde

Dodaj do listy życzeń
Dodaj do porównania
1160 recenzji
ZamknięteOtwiera się o 09:00 jutro.
Zaktualizowano 2 miesiące temu
Dodaj zdjęcie
129 zdjęcia
Tiramisu w No64 Ryde
Jedzenie w No64 Ryde
Spaghetti carbonara w No64 Ryde
Spaghetti bolognese w No64 Ryde
Posiłki w No64 Ryde
Jedzenie w No64 Ryde
Posiłki w No64 Ryde
Jedzenie w No64 Ryde
Posiłki w No64 Ryde
Jedzenie w No64 Ryde
Posiłki w No64 Ryde
Jedzenie w No64 Ryde
Wnętrze No64 Ryde
Sprawdź, jak wygląda No64 Ryde w środku

Nie tylko należy odwiedzić The Royal Victoria Arcade, ale także ta café. Jeśli nigdy nie zdarzyło się skosztować kuchni Brytyjska, skorzystaj swoją szansę w No64 Ryde. Kucharze w to miejsce robią wszystko, aby zapewnić odwiedzającym dobry jajko w koszulce, rolka bekonowa i kiełbasa i jajka. Próbowanie ładnie ugotowany bułeczka cytrynowa, naleśniki i ciasto czekoladowe to przyjemne doświadczenie tutaj. Czas na degustację świetny Latte, herbata z gorąca czekolada.

Ta café z daniami na wynos jest dobry dla tych klientów, którzy lubią jeść lunch w biegu. Wielu ludzi podkreśla, że personel jest profesjonalny w No64 Ryde. Zgodnie z opiniach odwiedzających, usługa jest miły. Atrakcyjny ceny to są to, co zapłacisz za swój posiłek. W to miejsce goście mogą cieszyć się przyjemny Atmosfera i uroczy Wystrój. Ogólna ocena ta café na Google to 4.8.

Najlepsze w mieście

Ta nagroda jest przyznawana na podstawie analizy wielu czynników, w tym recenzji, ocen oraz trendów zaangażowania użytkowników na Restaurant Guru.
Desery

Często wspominane w recenzjach

Zobacz wszystkieMniej

Opinie odwiedzających o No64 Ryde

/ 444
Przetłumacz komentarze
Usługa tymczasowo niedostępna Spróbuj ponownie później.
Dodaj swoją opinię
A
Poproś o usunięcie treści
We popped in today, friendly welcome, lovely atmosphere. Great hot chocolate and lovely homemade cakes. Recommended. Andy and Steve x Meal type: Other Price per person: £1–10 Food: 5 Service: 5 Atmosphere: 5
D
Poproś o usunięcie treści
Called today for two hot drinks. Nice place friendly staff extra charge for soya milk without warning unfortunately made it 4 star rather then 5. Dog friendly. Service: 4 Atmosphere: 5 Price per person: £1–10
E
Poproś o usunięcie treści
So lovely to be back at No64 Ryde yesterday, it is one of our favourite cafes on the Isle of Wight. The No64 team seriously can't do enough to look after their customers, both the 2 legged and 4 legged variety! My partner Mark always enjoys a good gluten free big breakfast here, everything we have tried on the menu has been just yummy and it's a really warm, friendly, relaxed atmosphere. A visit to the island wouldn't be the same without it. Thank you No64 team, see you again soon xx Service: Dine in Meal type: Brunch Price per person: £10–20 Food: 5 Service: 5 Atmosphere: 5 Recommended dishes: English Breakfast
Brytyjska, Opcje wegetariańskie
££££ Zakres cenowy na osobę £10-£20
No64 Ryde na mapie
© OpenStreetMaps contributors
64 George St
Ryde, England, Wielka Brytania
Adres
64 George St, Ryde, England, Wielka Brytania
Cechy
Akceptowane karty kredytowe Dostęp dla wózków inwalidzkich Wi-Fi Na wynos Rezerwacja
Godziny otwarcia
PoniedziałekPn Zamknięte
WtorekWt 09:00-16:00
ŚrodaŚr 09:00-16:00
CzwartekCz 09:00-16:00
PiątekPt 09:00-16:00
SobotaSo 09:00-16:00
NiedzielaNd Zamknięte
Strona internetowa
Instagram
@no64ryde
Zgłoś nieprawidłowe informacje

Smaczne dania w Ryde

Funkcje restauracji w Ryde

Zaktualizowano dnia: