Znajdź najlepsze restauracje! Dla biznesu

The Old Point House

Dodaj do listy życzeń
Dodaj do porównania
1191 recenzji
ZamknięteOtwarcie o 11:00
Zaktualizowano 2 miesiące temu
Dodaj zdjęcie
15 zdjęcia
Wnętrze The Old Point House
Jedzenie w The Old Point House
Sprawdź, jak wygląda The Old Point House z zewnątrz
Zewnętrze The Old Point House
The Old Point House zdjęcie

Przyjdź tutaj na trochę odpoczynku po długim spacerze wokół Old Point House. Przyjdź do tego miejsca i odkryj kuchni Brytyjska i Walijski. Przyjdź tutaj na smaczny chleb focaccia, plamiak i wołowina, jeśli jesteś głodny. Skosztuj ładnie ugotowany Brownie, ciasto czekoladowe i lody, które są proponowane w ta bar. Po długim tygodniu pracy możesz skosztować pyszny piwo beczkowe, cydr z ale. Nie przegap okazji, aby wypić świetny kawa.

Kameralna atmosfera The Old Point House - Temp Closed for Winter pozwala odwiedzającym zrelaksować się po ciężkim dniu pracy. Przyjazny personel wita cię w to miejsce przez cały rok. Będziesz szczęśliwy z dobry usługaceny w ta bar są warte uwagi ponieważ są przeciętny. Wielu ludzi podkreśla że Wystrój {jest,są} spektakularny. The Old Point House - Temp Closed for Winter jest oceniany na 4.6 w systemie ocen Google.

Często wspominane w recenzjach

Zobacz wszystkieMniej

Opinie odwiedzających o The Old Point House

/ 437
Przetłumacz komentarze
Usługa tymczasowo niedostępna Spróbuj ponownie później.
Dodaj swoją opinię
Claire G Poproś o usunięcie treści
I have to add a rare review about this sophisticated little gem, steeped with centuries of history on the edge of the world! Well worth a visit to..."The Old Point House" Pembrokeshire, as the culinary delights and local rums will not disappoint. Highly recommend the freshly caught Lobster Rarebit or Mackerel from the specials board and the fruity succulent homemade Barti Rum Raisin Cake topped with homemade ice cream. All prepared and cooked by an incredibly talented young lady called Charlie in the kitchen! (See last photo!) We felt most obliged to meet the person at the heart of this mastery! Thank you to the entire team for making us most welcome and well done to all for creating such a perfect retreat! X Service: 5
Rosalind Dixon Poproś o usunięcie treści
So a quaint little place with amazing welcome from friendly staff. Food delicious. Thank-you for a lovely lunch. Will definitely be back and so will other family members.
Zdjęcie od Restaurant Guru.
K
Poproś o usunięcie treści
Fantastic lunch at this beautifully restored pub.
Smallish menu of small plates. We had 4 between 2 of us.
Fave being lamb croquettes and salmon and seaweed tart.
Wish we lived closer as would like to try all the menu.
Great staff, v dog friendly.
Thanks all
££££ Zakres cenowy na osobę £8-£19
The Old Point House na mapie
© OpenStreetMaps contributors
The Old Point House
Kąt, Wales, Wielka Brytania
Adres
The Old Point House, Kąt, Wales, Wielka Brytania
Cechy
Siedzenia na zewnątrz Akceptowane karty kredytowe Brak dostawy Na wynos Dostęp dla wózków inwalidzkich Parking Rezerwacja
Godziny otwarcia
PoniedziałekPn 11:00-17:00
WtorekWt 11:00-17:00
ŚrodaŚr 11:00-17:00
CzwartekCz 11:00-17:00
PiątekPt 11:00-17:00
SobotaSo 11:00-21:30
NiedzielaNd 11:00-17:00
Zgłoś nieprawidłowe informacje

Smaczne dania w Kącie

Funkcje restauracji w Kącie

Zaktualizowano dnia: