Znajdź najlepsze restauracje! Dla biznesu

Park Kitchen

Dodaj do listy życzeń
Dodaj do porównania
54 recenzji
ZamknięteOtwiera się o 07:30 jutro.
Zaktualizowano 2 miesiące temu
Dodaj zdjęcie
40 zdjęcia
Zamów burgera w Park Kitchen
Wnętrze Park Kitchen
Zewnętrze Park Kitchen
Sprawdź, jak wygląda Park Kitchen z zewnątrz
Jedzenie w Park Kitchen
Posiłki w Park Kitchen
Jedzenie w Park Kitchen
Posiłki w Park Kitchen
Park Kitchen zapewnia liczbę deserów
Jedzenie w Park Kitchen
Ciesz się napojem w Park Kitchen

Ciesz się ładnie ugotowany boczek, kanapki i kurczak w ta café, gdy będziesz w pobliżu. Wielu gości zamawia świetny kawa. W Park Kitchen możesz zamówić na wynos. Personel mówią, że jest tutaj energetyczny. Usługa w to miejsce to coś, co można określić jako dobry. Zapłacisz przystępny cenowo ceny za swój posiłek. Kiedy wejdziesz do tego miejsca, zwróć uwagę na przytulny Atmosfera. Na podstawie opinii odwiedzających na Google, ta café zasłużył na 4.6.

Oceny Park Kitchen

Foursquare

Jeszcze nie oceniono.

Google

(4.5/5)
54

Opinie odwiedzających o Park Kitchen

/ 43
Przetłumacz komentarze
Usługa tymczasowo niedostępna Spróbuj ponownie później.
Dodaj swoją opinię
N
Poproś o usunięcie treści
Food: 4 Service: 4 Atmosphere: 4 Service: Dine in Price per person: £1–10
V
Poproś o usunięcie treści
Cash not accepted here! Food: 5 Service: 5 Atmosphere: 5
p
Poproś o usunięcie treści
Great to see the Park Kitchen is back open, the chips and sandwiches are just as amazing as when it closed. (Because of a fire in a nearby building). Food: 5 Service: 5 Atmosphere: 5 Service: Dine in Meal type: Lunch Price per person: £1–10 Recommended dishes: Spiced Pork Meatball Chorizo & Cheese, Seasoned Skinny Fries Kid-friendliness: My kids love coming to the Park Kitchen for lunch. Wheelchair accessibility: Wheelchair access to the building, all tables and toilets.
££££ Zakres cenowy na osobę £1-£10
Park Kitchen na mapie
© OpenStreetMaps contributors
Park Kitchen Earley East Building, 300 Thames Valley Park Dr
Reading, England, Wielka Brytania
Adres
Park Kitchen Earley East Building, 300 Thames Valley Park Dr, Reading, England, Wielka Brytania
Cechy
Akceptowane karty kredytowe Brak dostawy Siedzenia na zewnątrz Dostęp dla wózków inwalidzkich
Godziny otwarcia
PoniedziałekPn 07:30-15:00
WtorekWt 07:30-15:00
ŚrodaŚr 07:30-15:00
CzwartekCz 07:30-15:00
PiątekPt 07:30-15:00
SobotaSo Zamknięte
NiedzielaNd Zamknięte
Strona internetowa
Zgłoś nieprawidłowe informacje
Zaktualizowano dnia: