Znajdź najlepsze restauracje! Dla biznesu

The Prince Albert, Wolves

Dodaj do listy życzeń
Dodaj do porównania
297 recenzji
ZamknięteOtwarcie o 16:00
Zaktualizowano 3 dni temu
Dodaj zdjęcie
32 zdjęcia
Usiądź przy jednym ze stolików w The Prince Albert, Wolves
Zewnętrze The Prince Albert, Wolves
Jedzenie w The Prince Albert, Wolves
Wnętrze The Prince Albert, Wolves
Posiłki w The Prince Albert, Wolves
Sprawdź, jak wygląda The Prince Albert, Wolves w środku
Wnętrze The Prince Albert, Wolves
Zdjęcie eksterior i lada barowa w restauracji The Prince Albert, Wolves
Ciesz się beveragem w The Prince Albert, Wolves
Zamów kufel jasnego lub ciemnego piwa

Jeśli chcesz zapamiętać St. Peter's Church, najpierw przyjdź do ta bar. To może być dobrze spróbować pyszny piwo z dobry ale. Łatwo znaleźć The Prince Albert, Wolves dzięki wygodnej lokalizacji. Jeśli spojrzysz na opinie gości, to personel jest uczynny w to miejsce. Odwiedzający wspominają, że usługa jest przyjemny tutaj. Ta bar oferuje ci dostateczny ceny na pyszne posiłki. Uroczy Wystrój i czarujący Atmosfera pozwalają klientom poczuć się tutaj zrelaksowanymi. Średnia ocena The Prince Albert, Wolves na Google to 4.1.

Często wspominane w recenzjach

Zobacz wszystkieMniej

Opinie odwiedzających o The Prince Albert, Wolves

/ 179
Przetłumacz komentarze
Usługa tymczasowo niedostępna Spróbuj ponownie później.
Dodaj swoją opinię
Shaun Talbot Poproś o usunięcie treści
I was there for a football away match and it was great beforehand but then reverts to being a home fan pub afterwards which I think is a bit wrong but that's just my opinion, before the game it's a great pub but after the game has finished I wouldn't bother unless you aren't wearing any club colours Price per person: £1–10 Service: 5 Atmosphere: 5
Anthony Parry Poproś o usunięcie treści
Good away pub for football fans.
Raj Chatha Poproś o usunięcie treści
Decent place especially late at nights . Great staff Price per person: £40–50 Food: 4 Service: 4 Atmosphere: 4
££££ Zakres cenowy na osobę £1-£40
The Prince Albert, Wolves na mapie
© OpenStreetMaps contributors
Railway St
Wolverhampton, England, Wielka Brytania
Adres
Railway St, Wolverhampton, England, Wielka Brytania
Cechy
Siedzenia na zewnątrz Dostęp dla wózków inwalidzkich
Godziny otwarcia
PoniedziałekPn Zamknięte
WtorekWt Zamknięte
ŚrodaŚr 16:00-23:00
CzwartekCz 16:00-23:00
PiątekPt 16:00-04:00
SobotaSo 16:00-04:00
NiedzielaNd Zamknięte
Strona internetowa
Zgłoś nieprawidłowe informacje

Smaczne dania w Wolverhamptonie

Funkcje restauracji w Wolverhamptonie

Zaktualizowano dnia: