Znajdź najlepsze restauracje! Dla biznesu

Refinery Grill

Dodaj do listy życzeń
Dodaj do porównania
1456 recenzji
ZamknięteOtwarcie o 07:00
Zaktualizowano 6 dni temu
Dodaj zdjęcie
192 zdjęcia
Jedzenie w Refinery Grill
Posiłki w Refinery Grill
Kanapka klubowa w Refinery Grill
Burgery Refinery Grill pasują różnorodne gusta
Jedzenie w Refinery Grill
Posiłki w Refinery Grill
Jedzenie w Refinery Grill
Posiłki w Refinery Grill
Jedzenie w Refinery Grill
Zewnętrze Refinery Grill
Posiłki w Refinery Grill
Jedzenie w Refinery Grill
Spróbuj burgera w Refinery Grill
Skosztuj chipsy w Refinery Grill

Jedzenie Kanadyjski i Grecki jest warte spróbowania tutaj. Wiele osób odwiedza ta restauracja, aby spróbować smaczny Wędzone mięso z Montrealu, kanapki śniadaniowe i grillowane kanapki. Nie opuszczaj bez zjedzenia ładnie ugotowany naleśniki, precelki i Francuskie tosty. Spróbuj pyszny piwo beczkowe z dobry wino, to konieczność podczas odwiedzania Refinery Grill. Trudno będzie zapomnieć świetny kawa, które możesz skosztować.

Łatwo znaleźć to miejsce dzięki doskonałej lokalizacji. Wielu recenzentów uważa że personel jest miły w ta restauracja. Zgodnie z gości, usługa jest profesjonalny. Zapłacisz demokratyczny ceny za swój posiłek. Jest a przytulny Atmosfera i dobry Wystrój w Refinery Grill. Na podstawie opinii odwiedzających na Google, to miejsce zasłużył na 4.3.

Często wspominane w recenzjach

Zobacz wszystkieMniej

Opinie odwiedzających o Refinery Grill

/ 788
Przetłumacz komentarze
Usługa tymczasowo niedostępna Spróbuj ponownie później.
Dodaj swoją opinię
darcy bly Poproś o usunięcie treści
We love coming to Refinery Grill for a good smoked meat sandwich and it always is well prepared and tasty. Stopped in this afternoon as we had a craving, food was great service was very friendly and attentive. It was a bit quiet for a Sunday lunch time, which was fine for us. Can’t wait to return. Food: 5 Service: 5 Atmosphere: 5 Meal type: Lunch Price per person: $10–20 Parking space: Plenty of parking Parking options: Free of charge parking lot
Jen Todoschuk Poproś o usunięcie treści
Food: 5 Service: 5 Atmosphere: 5
Jessica Quinn Poproś o usunięcie treści
We came here for lunch on a Friday and it was simply great. You can feel the community vibe - everyone is chatting and knows each other, the service was quick and friendly, the restaurant is clean and welcoming, and the FOOD! The food is phenomenal. We had the French dip and the Reuben. Everything was delicious and the fries are great. Definitely a must try! Food: 5 Service: 5 Atmosphere: 5 Meal type: Lunch Price per person: $20–30
$$$$ Zakres cenowy na osobę CAD 20-CAD 30
Refinery Grill na mapie
© OpenStreetMaps contributors
10406 Mayfield Road NW
Edmonton, Alberta, Kanada
Adres
10406 Mayfield Road NW, Edmonton, Alberta, Kanada
Cechy
Akceptowane karty kredytowe Dostawa Na wynos Rezerwacja Dostęp dla wózków inwalidzkich Parking Telewizja Wi-Fi
Godziny otwarcia
PoniedziałekPn 07:00-22:00
WtorekWt 07:00-22:00
ŚrodaŚr 07:00-22:00
CzwartekCz 07:00-22:00
PiątekPt 07:00-22:00
SobotaSo 07:00-22:00
NiedzielaNd 07:00-15:00
Zgłoś nieprawidłowe informacje

Funkcje restauracji w Edmonton

Zaktualizowano dnia: