Znajdź najlepsze restauracje! Dla biznesu

Residence Cafe Bar Cookridge

Dodaj do listy życzeń
Dodaj do porównania
1336 recenzji
ZamknięteOtwarcie o 09:00
Zaktualizowano 18 dni temu
Dodaj zdjęcie
172 zdjęcia
Jedzenie w Residence Cafe Bar Cookridge
Posiłki w Residence Cafe Bar Cookridge
Jedzenie w Residence Cafe Bar Cookridge
Posiłki w Residence Cafe Bar Cookridge
Jedzenie w Residence Cafe Bar Cookridge
Posiłki w Residence Cafe Bar Cookridge
Jedzenie w Residence Cafe Bar Cookridge
Posiłki w Residence Cafe Bar Cookridge
Zamów mięsne posiłki w Residence Cafe Bar Cookridge
Residence Cafe Bar Cookridge oferuje dania mięsne
Spróbuj burgera w Residence Cafe Bar Cookridge
Wnętrze Residence Cafe Bar Cookridge
Sprawdź, jak wygląda Residence Cafe Bar Cookridge w środku
Usiądź przy jednym ze stolików w Residence Cafe Bar Cookridge

Kuchnia Brytyjska jest miła w ta bar. Tutaj będziesz mógł zamówić smaczny jajka po benedyktyńsku, przekąski i hamburgery dla dzieci. Nie opuszczaj bez delektowania się dobry Brownie, naleśniki bananowe i Deser. Niektórzy odwiedzający polecają pyszny piwo, wino z gin w Residence Cafe Bar Cookridge. Degustuj świetny Latte, herbata z gorąca czekolada.

Dostawa jedzenia to duży plus to miejsce. Personel jest łaskawy, to właśnie sprawia, że ta bar jest miły. Będziesz zachwycony z szybki usługaZgodnie z opiniach odwiedzających, ceny są atrakcyjny. W Residence Cafe Bar Cookridge ludzie mogą cieszyć się egzotyczny Atmosfera i miły Wystrój. Google daje mu 4.6, więc możesz wybrać to miejsce, aby spędzić tu dobry czas.

Często wspominane w recenzjach

Zobacz wszystkieMniej

Oceny Residence Cafe Bar Cookridge

Foursquare

Jeszcze nie oceniono.

Google

(4.6/5)
626

Trip

(4.8/5)
400

Opinie odwiedzających o Residence Cafe Bar Cookridge

/ 462
Przetłumacz komentarze
Usługa tymczasowo niedostępna Spróbuj ponownie później.
Dodaj swoją opinię
Laura Poproś o usunięcie treści
It's always lovely food and drinks! Karla and other colleagues were very friendly! Meal type: Lunch Price per person: £10–20 Food: 5 Service: 5 Atmosphere: 5
Luke Kerrigan Poproś o usunięcie treści
Lovely breakfast! Really chilled place and lovely staff! Highly recommend! Meal type: Breakfast Food: 5 Service: 5 Atmosphere: 5
TheNasman Poproś o usunięcie treści
I've visited Residence quite a few times and the experience has been consistently great every single time. The staff are always friendly and approachable, the food is always top quality and I love the general look of the place, it's very warm, cozy and welcoming. There are no other cafes in the area that compare to how good Residence is. Meal type: Brunch Price per person: £10–20 Food: 5 Service: 5 Atmosphere: 5
Brytyjska, Współczesny, Opcje wegetariańskie
££££ Zakres cenowy na osobę £10-£20
Residence Cafe Bar Cookridge na mapie
© OpenStreetMaps contributors
74 Otley Old Rd
Leeds, England, Wielka Brytania
Adres
74 Otley Old Rd, Leeds, England, Wielka Brytania
Cechy
Siedzenia na zewnątrz Akceptowane karty kredytowe Dostawa Wi-Fi Na wynos Rezerwacja Brak dostępu dla osób na wózkach inwalidzkich Parking
Godziny otwarcia
PoniedziałekPn 09:00-16:00
WtorekWt 09:00-16:00
ŚrodaŚr 09:00-16:00
CzwartekCz 09:00-16:00
PiątekPt 09:00-16:00
SobotaSo 09:00-16:00
NiedzielaNd 09:00-16:00
Strona internetowa
Instagram
@residence74
Zgłoś nieprawidłowe informacje

Smaczne dania w Leedsie

Funkcje restauracji w Leedsie

Zaktualizowano dnia: