Znajdź najlepsze restauracje! Dla biznesu

Ripassi Holzofenpizzeria und Bruschetteria

Dodaj do listy życzeń
Dodaj do porównania
278 recenzji
Zamknięcie wkrótce: 21:30
Zaktualizowano 2 miesiące temu
Dodaj zdjęcie
34 zdjęcia
Wybierz pizzę w Ripassi Holzofenpizzeria und Bruschetteria
Ripassi Holzofenpizzeria und Bruschetteria oferuje wachlarz słodkich dań
Jedzenie w Ripassi Holzofenpizzeria und Bruschetteria
Posiłki w Ripassi Holzofenpizzeria und Bruschetteria
Ripassi Holzofenpizzeria und Bruschetteria wyróżnia się jedzenie i eksterior
Wybierz rozmaite typy pizzy
W Ripassi Holzofenpizzeria und Bruschetteria możesz skosztować pizzą
Pizza to ulubione danie typu fast food na świecie
Jedzenie w Ripassi Holzofenpizzeria und Bruschetteria
Posiłki w Ripassi Holzofenpizzeria und Bruschetteria
Wnętrze Ripassi Holzofenpizzeria und Bruschetteria
"napój" i "eksterior" restauracji
Spójrz na to fotkę Ripassi Holzofenpizzeria und Bruschetteria

Ta pizzeria oferuje swoim odwiedzającym degustować kuchniWłoska. Ripassi Holzofenpizzeria und Bruschetteria oferuje ładnie ugotowany pizza warzywna, makaron i Risotto. Większość użytkowników wspomina, że personel jest fantastyczny. Usługa w to miejsce to coś, co można nazwać miły. Z punktu widzenia gości, ceny są przystępny cenowo. Zwykle dobrze jest spróbować czegoś nowego i cieszyć się spektakularny Atmosfera. Użytkownicy Google, którzy odwiedzili ta pizzeria, twierdzą, że najbardziej odpowiednia wynik to 4.5.

Często wspominane w recenzjach

Zobacz wszystkieMniej

Oceny Ripassi Holzofenpizzeria und Bruschetteria

Opinie odwiedzających o Ripassi Holzofenpizzeria und Bruschetteria

/ 206
Przetłumacz komentarze
Usługa tymczasowo niedostępna Spróbuj ponownie później.
Dodaj swoją opinię
Emelie Poproś o usunięcie treści
Es gibt hier glutenfreie Pizza! Food: 5 Service: 5 Atmosphere: 4 Recommendation for vegetarians: Highly recommend Vegetarian offerings: Large vegetarian selection Dietary restrictions: Glutenfreie Pizza Parking space: Not sure Parking options: Free of charge street parking
Melanie Wenzel Poproś o usunięcie treści
Beste Pizza nur zum empfehlen top Service. Food: 5 Service: 5 Atmosphere: 5 Service: Dine in Meal type: Dinner Price per person: €10–20 Recommended dishes: Bruschetta, Super Pizza, Alles Super, Margherita Mit Salami, Pizza Salami, Spaghetti Bolognese Recommendation for vegetarians: Highly recommend
Juergen Reichl Poproś o usunięcie treści
Food: 5 Service: 3 Atmosphere: 1
Pizza, Włoska
€€ Zakres cenowy na osobę €10 - €20
Ripassi Holzofenpizzeria und Bruschetteria na mapie
© OpenStreetMaps contributors
Katzwanger Hauptstraße 74
Norymberga, Bavaria, Niemcy
Adres
Katzwanger Hauptstraße 74, Norymberga, Bavaria, Niemcy
Cechy
Siedzenia na zewnątrz Dostęp dla wózków inwalidzkich
Godziny otwarcia
PoniedziałekPn 11:45-14:00
17:00-21:30
WtorekWt Zamknięte
ŚrodaŚr 17:00-21:30
CzwartekCz 17:00-21:30
PiątekPt 17:00-21:30
SobotaSo 17:00-21:30
NiedzielaNd Zamknięte
Strona internetowa
Instagram
@ripassi_katzwang
Zgłoś nieprawidłowe informacje

Smaczne dania w Norymberdze

Funkcje restauracji w Norymberdze

Zaktualizowano dnia: