Znajdź najlepsze restauracje! Dla biznesu

SPAR Bala

Dodaj do listy życzeń
Dodaj do porównania
Otwarte teraz 07:00 - 23:00
Dodaj zdjęcie
12 zdjęcia
Jedzenie w SPAR Bala
Zobacz ten fotkę SPAR Bala
Oto zdjęcie SPAR Bala
SPAR Bala ilustracja

Opinie odwiedzających o SPAR Bala

/ 0
Dodaj swoją opinię
Nie znaleziono recenzji
SPAR Bala na mapie
© OpenStreetMaps contributors
39 Stryd Fawr, LL23 7AF
Bala, Wales, Wielka Brytania
Adres
39 Stryd Fawr, Bala, Wales, Wielka Brytania, LL23 7AF
Godziny otwarcia
PoniedziałekPn 07:00-23:00
WtorekWt 07:00-23:00
ŚrodaŚr 07:00-23:00
CzwartekCz 07:00-23:00
PiątekPt 07:00-23:00
SobotaSo 07:00-23:00
NiedzielaNd 08:00-23:00
Zgłoś nieprawidłowe informacje

Smaczne dania w Bali

Funkcje restauracji w Bali

Zaktualizowano dnia: