Znajdź najlepsze restauracje! Dla biznesu

Side Kebap Pizza

Dodaj do listy życzeń
Dodaj do porównania
766 recenzji
Otwarte teraz 11:00 - 22:00
Zaktualizowano 8 dni temu
Dodaj zdjęcie
60 zdjęcia
Jedzenie w Side Kebap Pizza
Falafel w Side Kebap Pizza
Posiłki w Side Kebap Pizza
Wnętrze Side Kebap Pizza
To jest zdjęcie prezentujące wnętrze i eksterior w Side Kebap Pizza
Wideo z Side Kebap Pizza
Wideo z Side Kebap Pizza
Zamów pizzę w Side Kebap Pizza
Jedzenie w Side Kebap Pizza
Posiłki w Side Kebap Pizza
Jedzenie w Side Kebap Pizza
"wnętrze" i "jedzenie" restauracji
Zamów sobie burgera w Side Kebap Pizza
Sprawdź, jak wygląda Side Kebap Pizza w środku

Kuchnia Turecki może być tutaj serwowana. Zawsze możesz degustować dobry döner, calzone i Lahmacun – specjalną ofertą ta restauracja. Fantastyczny personel wita gości przez cały rok. Szybki usługa jest mocnym punktem, który odgrywa dużą rolę w sukcesie Side Kebap Pizza. Ceny można znaleźć tutaj niski. Jak szereg recenzentów potwierdza, Atmosfera jest egzotyczny. Na podstawie opinii odwiedzających na Google, to miejsce zasłużył na 4.5.

Często wspominane w recenzjach

Oceny Side Kebap Pizza

Foursquare

Jeszcze nie oceniono.

Google

(4.5/5)
764

Trip

Jeszcze nie oceniono.

Opinie odwiedzających o Side Kebap Pizza

/ 360
Dodaj swoją opinię
K
Poproś o usunięcie treści
Świetny doner. Duża porcja za rozsądną cenę, świeże składniki, dobre mięso i pyszne pieczywo. Wrócę przy najbliższej okazji. Food: 5 Service: 5 Atmosphere: 3 Service: Takeaway Meal type: Lunch Price per person: €1–10
A
Poproś o usunięcie treści
Mistrzostwo świata !
J
Poproś o usunięcie treści
Duży plus za czystość ,porcje troszkę małe
Turecka
€€€ Zakres cenowy na osobę €1 - €10
Side Kebap Pizza na mapie
© OpenStreetMaps contributors
Kemptener Str. 12
Senden, Bavaria, Niemcy
Adres
Kemptener Str. 12, Senden, Bavaria, Niemcy
Cechy
Brak dostawy Na wynos Brak rezerwacji Brak dostępu dla osób na wózkach inwalidzkich
Godziny otwarcia
PoniedziałekPn 11:00-22:00
WtorekWt Zamknięte
ŚrodaŚr 11:00-22:00
CzwartekCz 11:00-22:00
PiątekPt 11:00-22:00
SobotaSo 11:00-22:00
NiedzielaNd 12:00-22:00
Strona internetowa
Instagram
@side.senden
Zgłoś nieprawidłowe informacje

Smaczne dania w Senden

Funkcje restauracji w Senden

Zaktualizowano dnia: