Znajdź najlepsze restauracje! Dla biznesu

Café Spesso

Dodaj do listy życzeń
Dodaj do porównania
2222 recenzji
ZamknięteOtwarcie o 08:30
Zaktualizowano 2 dni temu
Dodaj zdjęcie
150 zdjęcia
Posiłki w Café Spesso
Jedzenie w Café Spesso
Wnętrze Café Spesso
Sprawdź, jak wygląda Café Spesso w środku
Posiłki w Café Spesso
Jedzenie w Café Spesso
Usiądź przy jednym ze stolików w Café Spesso
Café Spesso wyróżnia się wnętrze i jedzenie
Café Spesso zapewnia różnorodność deserów
Jedzenie w Café Spesso
Posiłki w Café Spesso
Jedzenie w Café Spesso
Posiłki w Café Spesso
Jedzenie w Café Spesso

Ta café oferuje swoim gościom kuchnię Włoska. Dobry pizza z salami, spaghetti carbonara i burgery mogą wywrzeć na tobie silne wrażenie. Unikalna cecha Café Spesso to serwowanie doskonale ugotowany Tiramisu, sernik i rogaliki. Po długim tygodniu pracy możesz skosztować pyszny Gorzki. z dobry wino. To miejsce zaoferuje Ci świetny Latte, lemoniada z mrożona herbata.

Przytulna atmosfera ta café pozwala odwiedzającym zrelaksować się po ciężkim dniu pracy. Większość gości wspomina, że personel jest kreatywny. Szybki usługa to świetny korzyść Café Spesso. Smaczne dania w rozsądny ceny są dostarczane tutaj. Recenzje to miejsce wspominają o uroczy Wystrój jako duży zaletę. Ale ta café nie jest wysoko ceniona przez użytkowników Google, którzy przyznali jej poniżej średniej 3.9.

Często wspominane w recenzjach

Zobacz wszystkieMniej

Opinie odwiedzających o Café Spesso

/ 698
Przetłumacz komentarze
Usługa tymczasowo niedostępna Spróbuj ponownie później.
Dodaj swoją opinię
Pe “Pazi” Vo Poproś o usunięcie treści
Danke. Food: 5 Service: 5 Atmosphere: 5 Meal type: Dinner Price per person: €10–20
Dr. (DaddyMo) Poproś o usunięcie treści
Mann muss ewig warten, Saß da letztens 25 min bevor überhaupt eine Bedienung kam um zu fragen ob man eine Speisekarte haben möchte. Food: 4 Service: 1 Atmosphere: 3 Price per person: €10–20 Parking space: Difficult to find parking Parking options: Free of charge street parking
Marlen D. Poproś o usunięcie treści
Food: 5 Service: 4 Atmosphere: 4
Włoska, Opcje wegetariańskie
€€ Zakres cenowy na osobę €10 - €20
Café Spesso na mapie
© OpenStreetMaps contributors
Podbielskistraße 315
Hanower, Lower Saxony, Niemcy
Adres
Podbielskistraße 315, Hanower, Lower Saxony, Niemcy
Cechy
Siedzenia na zewnątrz Rezerwacja Akceptowane karty kredytowe Dostawa Na wynos Dostęp dla wózków inwalidzkich Wi-Fi Telewizja
Godziny otwarcia
PoniedziałekPn 08:30-00:00
WtorekWt 08:30-00:00
ŚrodaŚr 08:30-00:00
CzwartekCz 08:30-00:00
PiątekPt 08:30-00:00
SobotaSo 08:30-00:00
NiedzielaNd 09:00-23:00
Strona internetowa
Zgłoś nieprawidłowe informacje

Smaczne dania w Hanowerze

Funkcje restauracji w Hanowerze

Zaktualizowano dnia: