Znajdź najlepsze restauracje! Dla biznesu

Stop Spot Drive-In Restaurant

Dodaj do listy życzeń
Dodaj do porównania
251 recenzji
Otwarte teraz 11:00 - 20:00
Zaktualizowano 5 dni temu
Dodaj zdjęcie
28 zdjęcia
Frytki w Stop Spot Drive-In Restaurant
To jest zdjęcie ukazujące wnętrze i eksterior w Stop Spot Drive-In Restaurant
Zewnętrze Stop Spot Drive-In Restaurant
Sprawdź, jak wygląda Stop Spot Drive-In Restaurant w środku
Wnętrze Stop Spot Drive-In Restaurant
Spójrz na ten obrazek Stop Spot Drive-In Restaurant
Oto fotka Stop Spot Drive-In Restaurant
Sprawdź specjały dnia na tablicy

Klienci mogą zamówić dobry pizza z grzybami, potrójny burger i ryba w ta fast food. Dużo osób mówi że kelnerzy oferują smaczny lody tutaj. Goście odwiedzają Stop Spot Drive-In Restaurant, aby posmakować świetny koktajle mleczne.

To miejsce jest dobry dla odwiedzających, którzy zjeść kolację w biegu dlatego że mogą zamówić jedzenie na wynos. Duża liczba gości uważa że personel pociągający. Będziesz szczęśliwy z spektakularny usługaceny tutaj są zgłaszane jako atrakcyjny. Atmosfera uroczy, wielu ludzi docenia stylem ta fast food. Stop Spot Drive-In Restaurant jest oceniany na Google 4.4 przez klientów.

Często wspominane w recenzjach

Oceny Stop Spot Drive-In Restaurant

Foursquare

Jeszcze nie oceniono.

Google

(4.4/5)
221

Trip

(3.8/5)
17

Opinie odwiedzających o Stop Spot Drive-In Restaurant

/ 157
Przetłumacz komentarze
Usługa tymczasowo niedostępna Spróbuj ponownie później.
Dodaj swoją opinię
Bradley Lewis Poproś o usunięcie treści
Awesome service and food. Food: 5 Service: 5 Atmosphere: 5 Price per person: $40–50
Marilyn Murray Poproś o usunięcie treści
Wished I had ordered the Cheese deluxe. Food: 4 Service: 4 Order type: Takeaway
K W Poproś o usunięcie treści
I recently placed an order and was told it would be ready in approximately 30 minutes. I arrived after 40 minutes, only to be informed it would still be another 7–8 minutes. While delays can happen, what was frustrating was the lack of communication—especially since the restaurant had my phone number and could have easily provided an update. When I mentioned this, my concern was dismissed and not acknowledged. A manager later approached, and after I explained the situation, I was met with a response that felt dismissive and implied I was being untruthful. At that point, I chose to end the conversation rather than escalate it further. The food quality was average (3/5), and the atmosphere was fine, which is why I’m not leaving a completely negative review. However, customer service and communication are just as important as the product, and unfortunately, that experience fell well short. Overall concerns:. No proactive communication regarding delays Concerns being dismissed rather than addressed Manager response lacked professionalism and resolution. Food: 3 Service: 1 Atmosphere: 2
$$$$ Zakres cenowy na osobę CAD 10-CAD 20
Stop Spot Drive-In Restaurant na mapie
© OpenStreetMaps contributors
4805 51 Ave
Killam, Alberta, Kanada
Adres
4805 51 Ave, Killam, Alberta, Kanada
Cechy
Akceptowane karty kredytowe Siedzenia na zewnątrz Na wynos Brak dostawy Brak rezerwacji Dostęp dla wózków inwalidzkich
Godziny otwarcia
PoniedziałekPn 11:00-20:00
WtorekWt 11:00-20:00
ŚrodaŚr 11:00-20:00
CzwartekCz 11:00-20:00
PiątekPt 11:00-20:00
SobotaSo 11:00-20:00
NiedzielaNd 11:00-20:00
Strona internetowa
Zgłoś nieprawidłowe informacje

Funkcje restauracji w Killamie

Zaktualizowano dnia: