Znajdź najlepsze restauracje! Dla biznesu

Swades 2018

Dodaj do listy życzeń
Dodaj do porównania
1239 recenzji
ZamknięteOtwarcie o 11:00
Zaktualizowano 20 dni temu
Dodaj zdjęcie
245 zdjęcia
Paella w Swades 2018
Wnętrze Swades 2018
Sprawdź, jak wygląda Swades 2018 w środku
Jedzenie w Swades 2018
Posiłki w Swades 2018
Jedzenie w Swades 2018
Posiłki w Swades 2018
Jedzenie w Swades 2018
Posiłki w Swades 2018
Jedzenie w Swades 2018
Usiądź przy jednym ze stolików w Swades 2018
Posiłki w Swades 2018
Jedzenie w Swades 2018
Posiłki w Swades 2018

Możesz odwiedzić ta restauracja, jeśli pojawi się być w pobliżu St. Quirinus Church. Przeszukaj menu Indyjska. Swades 2018 oferuje ci doskonale ugotowany kurczak tandoori, veggie naan i kama. Jak szereg odwiedzających stwierdza, wino jest naprawdę pyszny. Rozpocznij swój posiłek od dobry Mango lassi..

Kameralna atmosfera to miejsce pozwala gościom zrelaksować się po ciężkim dniu pracy. Personel jest kompetentny, to właśnie sprawia, że ta restauracja jest dobry. Kiedykolwiek przychodzisz tutaj, widzisz szybki usługa. Pewna liczba ludzi podkreśla że dania są oferowane za niski ceny. Piękny Wystrój to, co recenzje Swades 2018 wymieniają jako duży korzyść. Średnia punktacja to miejsce na Google to 4.7.

Najlepsze w mieście

Ta nagroda jest przyznawana na podstawie analizy wielu czynników, w tym recenzji, ocen oraz trendów zaangażowania użytkowników na Restaurant Guru.
Znakomita obsługa (2021)
Siedzenia na zewnątrz (2021)
Na wynos (2021)

Często wspominane w recenzjach

Zobacz wszystkieMniej

Oceny Swades 2018

Foursquare

(9.1/10)
66

Google

(4.7/5)
1050

Trip

(4.3/5)
80

Opinie odwiedzających o Swades 2018

/ 674
Przetłumacz komentarze
Usługa tymczasowo niedostępna Spróbuj ponownie później.
Dodaj swoją opinię
V
Poproś o usunięcie treści
Food: 5 Service: 5 Atmosphere: 4 Meal type: Dinner
S
2 miesiąca temu
Vielen lieben Dank für Ihre tolle Bewertung.
Pokaż odpowiedzi (1)arrow
N
Poproś o usunięcie treści
Food: 5 Service: 4 Atmosphere: 4 Price per person: €20–30
S
2 miesiąca temu
Vielen lieben Dank für Ihre Bewertung.
Pokaż odpowiedzi (1)arrow
M
Poproś o usunięcie treści
Swades 2018 offers simply original, excellent Indian food! Every dish is a culinary experience and takes the taste buds on a journey through the diversity of Indian cuisine. The flavors are authentic and perfectly balanced. From the spicy curries to the heavenly naan breads - everything is prepared with great attention to detail and a masterful hand. The service is friendly, attentive and contributes significantly to the cozy atmosphere. For anyone who loves real Indian food or wants to try it, Swades 2018 is an absolute must! Unreservedly recommended. Service: Dine in Meal type: Dinner Food: 5 Service: 5 Atmosphere: 5
S
rok temu
Thank you very much for the great and detailed review we are very happy.
Pokaż odpowiedzi (1)arrow
Indyjska, Opcje wegetariańskie
€€ Zakres cenowy na osobę €20 - €30
Swades 2018 na mapie
© OpenStreetMaps contributors
Glockhammer 18 - 20
Neuss, North Rhine-Westphalia, Niemcy
Adres
Glockhammer 18 - 20, Neuss, North Rhine-Westphalia, Niemcy
Cechy
Siedzenia na zewnątrz Parking Rezerwacja Na wynos Dostęp dla wózków inwalidzkich
Godziny otwarcia
PoniedziałekPn 11:00-22:00
WtorekWt 11:00-22:00
ŚrodaŚr 11:00-22:00
CzwartekCz 11:00-22:00
PiątekPt 11:00-23:00
SobotaSo 11:00-23:00
NiedzielaNd 11:00-22:00
Instagram
@swadesneuss
Zweryfikowane przez właściciela
Zgłoś nieprawidłowe informacje

Smaczne dania w Neussie

Funkcje restauracji w Neussie

Zaktualizowano dnia: