Znajdź najlepsze restauracje! Dla biznesu

Café Tabac

Dodaj do listy życzeń
Dodaj do porównania
Na stałe zamknięte
Café w Hanowerze
37 recenzji
Na stałe zamknięte
Dodaj zdjęcie
47 zdjęcia
Wnętrze Café Tabac
Sprawdź, jak wygląda Café Tabac w środku
Zewnętrze Café Tabac
Jedzenie w Café Tabac
Spaghetti bolognese w Café Tabac
Usiądź przy jednym ze stolików w Café Tabac
Sprawdź, jak wygląda Café Tabac z zewnątrz
Posiłki w Café Tabac
Zamów sobie burgera w Café Tabac
Spójrz na to fotkę Café Tabac
Oto obrazek Café Tabac
Ciesz się beveragem w Café Tabac
To jest zdjęcie prezentujące napój i tablica kredowa w Café Tabac
Café Tabac ilustracja

Many people highlight that you can have good coffee at this cafe. A number of visitors find the staff patient. Guests say that the service is fast here. As most reviewers notice, the ambiance is peaceful. Google users awarded Café Tabac 4.

Często wspominane w recenzjach

Opinie odwiedzających o Café Tabac

/ 2
Przetłumacz komentarze
Usługa tymczasowo niedostępna Spróbuj ponownie później.
Dodaj swoją opinię
G
Poproś o usunięcie treści
Rosmarin Kartoffeln.
S
Poproś o usunięcie treści
Es gibt auch L-freie u.d Sojamilch ;)
€€€€ Zakres cenowy na osobę €11 - €20
Café Tabac na mapie
© OpenStreetMaps contributors
Ferdinand-Wallbrecht-Str. 44, 30163
Hanower, Lower Saxony, Niemcy
Adres
Ferdinand-Wallbrecht-Str. 44, Hanower, Lower Saxony, Niemcy, 30163
Cechy
Rezerwacja Akceptowane karty kredytowe Siedzenia na zewnątrz Na wynos Parking Telewizja
Godziny otwarcia
PoniedziałekPn 10:00-23:00
WtorekWt 10:00-23:00
ŚrodaŚr 10:00-23:00
CzwartekCz 10:00-23:00
PiątekPt 10:00-00:00
SobotaSo 10:00-00:00
NiedzielaNd 10:00-21:30
Strona internetowa
Zgłoś nieprawidłowe informacje

Smaczne dania w Hanowerze

Funkcje restauracji w Hanowerze

Zaktualizowano dnia: