Znajdź najlepsze restauracje! Dla biznesu

The Chip Shop

Dodaj do listy życzeń
Dodaj do porównania
504 recenzji
ZamknięteOtwarcie o 13:00
Zaktualizowano 13 dni temu
Dodaj zdjęcie
32 zdjęcia
Jedzenie w The Chip Shop
Posiłki w The Chip Shop
Ryba z frytkami w The Chip Shop
Ryba z frytkami w The Chip Shop
Frytki w The Chip Shop
The Chip Shop wyróżnia się jedzenie i wnętrze
Ryba z frytkami w The Chip Shop
Ryba z frytkami w The Chip Shop
Wnętrze The Chip Shop

Manchester Piccadilly Station to coś, co powinieneś zobaczyć po posiłku w ta restauracja. The Chip Shop serwuje kuchnię Brytyjska. Wielu ludzi wskazuje że kelnerzy oferują smaczny rybne curry, ryby z frytkami i przegrzebki tutaj.

W to miejsce możesz zamówić na wynos. Ta restauracja jest polecany dla osób wydajny personel. Spektakularny usługa jest czymś, na czym zależy tym restauratorom. Z punktu widzenia gości, ceny są przeciętny. Zwykle dobrze jest spróbować czegoś nowego i cieszyć się miły Atmosfera. Google daje mu 4.2, więc możesz wybrać The Chip Shop, aby mieć tu dobry czas.

Często wspominane w recenzjach

Zobacz wszystkieMniej

Oceny The Chip Shop

Foursquare

Jeszcze nie oceniono.

Google

(4.3/5)
466

Trip

(4.4/5)
38

Opinie odwiedzających o The Chip Shop

/ 400
Przetłumacz komentarze
Usługa tymczasowo niedostępna Spróbuj ponownie później.
Dodaj swoją opinię
Marina Barra Poproś o usunięcie treści
It was a lovely experience to try fish and chips, the staff was very kind and helpful! However I would like to suggest adding AC inside, it's insanely hot with the frying machine constantly working and I cannot imagine how uncomfortable it must be for the workers in there. They deserve to work in a normal temperature and not in such a hot environment!! Meal type: Lunch
Mands Poproś o usunięcie treści
One thing that I LOVED about this place was that they fry the chips on the spot. I had the time to wait, so when I got the food it was warm and freshly fried. The list keeps going on, but I’d like to highlight: - the external area, as the indoors may smell like deep fry (although, they keep the door open which helps with the smell) - the generous amount of chips even on the Mini version - the chicken mushroom pie was chef’s kiss. - the packaging for take away my left overs - the lady who packed also gave me a little cup with some curry sauce to try, and let me tell you what. As someone who grew up in Japan, this curry took me back there. If I had a bowl of rice I would’ve been the happiest person right there. - the staff was also really kind I’m 100% going back to the Chip Shop next time I stop at Manchester, and it’s just outside Piccadily station so it’s very handy. Worth every pound spent Meal type: Lunch Price per person: £10–20 Food: 5 Service: 5 Atmosphere: 5
Ayo Bolaji Poproś o usunięcie treści
Came here while visiting Manchester. Tasty food at big portions for an affordable price. Can't go wrong with the Irish curry on the side of Fish & Chips. Would definitely try again. I didn't like the English curry much but probably just a matter of taste preferences. Meal type: Dinner Food: 5 Service: 5 Atmosphere: 4
Brytyjska, Fast food, Opcje wegetariańskie
££££ Zakres cenowy na osobę £1-£10
The Chip Shop na mapie
© OpenStreetMaps contributors
Gateway House, Unit 2 Piccadilly
Manchester, England, Wielka Brytania
Adres
Gateway House, Unit 2 Piccadilly, Manchester, England, Wielka Brytania
Cechy
Akceptowane karty kredytowe Siedzenia na zewnątrz Na wynos Brak rezerwacji Dostawa Dostęp dla wózków inwalidzkich
Godziny otwarcia
PoniedziałekPn 11:00-23:00
WtorekWt 11:00-23:00
ŚrodaŚr 11:00-23:00
CzwartekCz 11:00-23:00
PiątekPt 11:00-00:00
SobotaSo 11:00-00:00
NiedzielaNd 13:00-23:00
Zgłoś nieprawidłowe informacje

Smaczne dania w Manchesterze

Funkcje restauracji w Manchesterze

Zaktualizowano dnia: