Znajdź najlepsze restauracje! Dla biznesu

The Crown Inn

Dodaj do listy życzeń
Dodaj do porównania
426 recenzji
Jeszcze 1 oddział. w Rugeley
ZamknięteOtwiera się o 10:00 jutro.
Zaktualizowano 1 miesiąc temu
Dodaj zdjęcie
58 zdjęcia
Zewnętrze The Crown Inn
Spójrz na to obrazek The Crown Inn
Oto fotka The Crown Inn
The Crown Inn obraz
Spójrz na to obrazek The Crown Inn
Oto fotka The Crown Inn
The Crown Inn obraz
Spójrz na to obrazek The Crown Inn
Oto fotka The Crown Inn
The Crown Inn obraz
Spójrz na to obrazek The Crown Inn
Oto fotka The Crown Inn
The Crown Inn obraz
Spójrz na to obrazek The Crown Inn

Przechodząc obok Elmore park, odwiedź ta bar. Miło jest zamówić pyszny Lager. Przytulna atmosfera The Crown Inn pozwala gościom zrelaksować się po ciężkim dniu pracy. Większość gości wspomina, że personel jest kompetentny. To miejsce otrzymał 2 gwiazdki Frommera i został oznaczony jako wysoce polecany za jakość, usługa, udogodnienia i specjalne cechy. Smaczne dania w atrakcyjny ceny są oferowane tutaj. Ta bar uzyskał 4.4 w systemie ocen Google.

Oceny The Crown Inn

Foursquare

(6.2/10)

Google

(4.4/5)
179

Trip

(5/5)
8

Opinie odwiedzających o The Crown Inn

/ 156
Przetłumacz komentarze
Usługa tymczasowo niedostępna Spróbuj ponownie później.
Dodaj swoją opinię
Steven Hill Poproś o usunięcie treści
Locals pub, bit noisy has it had some younger people in playing pool. Not a great selection of draught beers but got the usual keg beers. Service: 4 Atmosphere: 3 Price per person: £1–10 Parking space: Difficult to find parking
K
Poproś o usunięcie treści
Sang for the first time on Saturday and was very welcomed, was looked after well! had a small stage area to set up right by a window which was great as was quite warm but i was nice and cool. great toilets, parking at the back, easy to transport equipment in and out ( there is steps inside but people helped me ) Everyone was just so great and we had a top night! Can’t wait to return Kerry Young Singer x
Phil Messham Poproś o usunięcie treści
Great boozer and great prices. Service: 5 Atmosphere: 5 Price per person: £1–10
££££ Zakres cenowy na osobę £10-£20
The Crown Inn na mapie
© OpenStreetMaps contributors
20 Upper Brook St
Rugeley, England, Wielka Brytania
Adres
20 Upper Brook St, Rugeley, England, Wielka Brytania
Jeszcze 1 oddział. w Rugeley
Cechy
Siedzenia na zewnątrz Akceptowane karty kredytowe Wi-Fi Brak dostawy Brak opcji na wynos Brak rezerwacji Dostęp dla wózków inwalidzkich Parking Telewizja
Godziny otwarcia
PoniedziałekPn 10:00-22:00
WtorekWt 10:00-22:00
ŚrodaŚr 10:00-22:00
CzwartekCz 10:00-22:00
PiątekPt 10:00-22:00
SobotaSo 10:00-22:00
NiedzielaNd 10:00-22:00
Strona internetowa
Instagram
@craftunionpubs
Zgłoś nieprawidłowe informacje

Smaczne dania w Rugeley

Funkcje restauracji w Rugeley

Zaktualizowano dnia: