Znajdź najlepsze restauracje! Dla biznesu

Garibaldi Inn

Dodaj do listy życzeń
Dodaj do porównania
144 recenzji
Otwarte teraz 11:00 - 23:00
Zaktualizowano 12 dni temu
Dodaj zdjęcie
27 zdjęcia
Zewnętrze Garibaldi Inn
Spójrz na to zdjęcie Garibaldi Inn
Oto fotka Garibaldi Inn
Garibaldi Inn zdjęcie
Spójrz na to zdjęcie Garibaldi Inn
Oto fotka Garibaldi Inn
Wybierz napój z menu
Garibaldi Inn zdjęcie

Przyjdź do ta bar na pyszny piwo. Ciepła atmosfera Garibaldi Inn sprawia, że klienci czują się zrelaksowani i spędzają miło czas. Posiadający wiedzę personel pracują ciężko, pozostają pozytywni i sprawiają, że to miejsce jest świetne. Będziesz zachwycony z fantastyczny usługaceny są atrakcyjny jak na jakość, którą dostajesz. Jeśli chodzi o ocenę Google, to miejsce otrzymała 4.2.

Oceny Garibaldi Inn

Foursquare

(6.4/10)
1

Google

(4.3/5)
133

Trip

(5/5)
11

Opinie odwiedzających o Garibaldi Inn

/ 98
Przetłumacz komentarze
Usługa tymczasowo niedostępna Spróbuj ponownie później.
Dodaj swoją opinię
kerry Watkinson Poproś o usunięcie treści
What a shit tip ov a pub curtains hanging off the rails no matching furniture small room for a wedding reception acused staff very rude old furniture left in the room b4 we got there £150 for a dj when it was just a boom box with 4 lights moved the venue at short notice after being there less than an hr free room id iv expected more wot a total let down. Service: 1 Atmosphere: 1
G
miesiąc temu
We apologize for your negative experience. We take all feedback seriously and will address the issues with our team to ensure a better experience for future events. Thank you for bringing this to our attention.
Pokaż odpowiedzi (1)arrow
Ann E Poproś o usunięcie treści
Food: 5 Service: 5 Atmosphere: 5 Price per person: £10–20 Recommendation for vegetarians: Not sure
G
miesiąc temu
Hi Ann EThank you so much for taking the time to leave a great review! . We truly appreciate you taking the time to share your feedback, and we look forward to welcoming you again soon!Kind RegardsGaribaldi Inn Stourbridge
Pokaż odpowiedzi (1)arrow
Catherine Skelding Poproś o usunięcie treści
The new landlady has done an amazing deep clean, furniture rearrangement and welcomed our local Patches Craft Group on Mondays. The Garibaldi Inn Stourbridge is certainly an asset to our community and a place to enjoy relaxing and meeting up with friends. Helen is a STAR!
G
3 roku temu
Thank you Clare for your lovely review :-)
Pokaż odpowiedzi (1)arrow
££££ Zakres cenowy na osobę £1-£30
Garibaldi Inn na mapie
© OpenStreetMaps contributors
19 Cross St
Stourbridge, England, Wielka Brytania
Adres
19 Cross St, Stourbridge, England, Wielka Brytania
Cechy
Siedzenia na zewnątrz Wi-Fi Parking Telewizja Akceptowane karty kredytowe
Godziny otwarcia
PoniedziałekPn 11:00-23:00
WtorekWt 11:00-23:00
ŚrodaŚr 11:00-23:00
CzwartekCz 11:00-23:00
PiątekPt 11:00-00:00
SobotaSo 11:00-00:00
NiedzielaNd 12:00-23:00
Zgłoś nieprawidłowe informacje

Smaczne dania w Stourbridge

Funkcje restauracji w Stourbridge

Zaktualizowano dnia: