Znajdź najlepsze restauracje! Dla biznesu

The New Inn

Dodaj do listy życzeń
Dodaj do porównania
169 recenzji
ZamknięteOtwiera się o 15:00 jutro.
Zaktualizowano 2 miesiące temu
Dodaj zdjęcie
45 zdjęcia
Jedzenie w The New Inn
Posiłki w The New Inn
Wnętrze The New Inn
Zewnętrze The New Inn
Usiądź przy jednym ze stolików w The New Inn
Sprawdź, jak wygląda The New Inn w środku
Sprawdź, jak wygląda The New Inn z zewnątrz
Wnętrze The New Inn
Jedzenie w The New Inn
Zobacz ten zdjęcie The New Inn
Oto zdjęcie The New Inn
The New Inn obraz
Zobacz ten zdjęcie The New Inn
Oto zdjęcie The New Inn

Wielu odwiedzających przychodzi, aby cieszyć się ładnie ugotowany bułeczki. Miło jest spróbować dobry piwo. Kameralna atmosfera ta bar pozwala klientom zrelaksować się po ciężkim dniu pracy. Wysokie oceny The New Inn nie byłyby możliwe bez kreatywny personel. Będziesz szczęśliwy z szybki usługaogólna ocena to miejsce na Google to 4.6.

Oceny The New Inn

Foursquare

(6.8/10)

Google

(4.6/5)
140

Trip

(5/5)
4

Opinie odwiedzających o The New Inn

/ 113
Przetłumacz komentarze
Usługa tymczasowo niedostępna Spróbuj ponownie później.
Dodaj swoją opinię
S
Poproś o usunięcie treści
Proper pub, great customer service, competitive pricing and just felt a warmth even though I've not been in the place before. Defo returning for the BBQ soon.
Ady Blotor Poproś o usunięcie treści
Great BBQ. Food: 5 Service: 5 Atmosphere: 5 Price per person: £10–20
Philip Hall Poproś o usunięcie treści
The only remaining pub in the Murston area, The New Inn is a friendly pub with beer garden, pool table and darts, plus the beer is great. Car park at rear, kids welcome during the day.
T
3 roku temu
Thank you for your review!
Pokaż odpowiedzi (1)arrow
££££ Zakres cenowy na osobę £10-£20
The New Inn na mapie
© OpenStreetMaps contributors
Murston Rd
Sittingbourne, England, Wielka Brytania
Adres
Murston Rd, Sittingbourne, England, Wielka Brytania
Cechy
Siedzenia na zewnątrz Na wynos Akceptowane karty kredytowe Brak dostawy Wi-Fi Rezerwacja Dostęp dla wózków inwalidzkich
Godziny otwarcia
PoniedziałekPn 15:00-23:00
WtorekWt 15:00-20:00
ŚrodaŚr 15:00-23:00
CzwartekCz 15:00-23:00
PiątekPt 15:00-00:00
SobotaSo 13:00-00:00
NiedzielaNd 12:30-20:00
Strona internetowa
Instagram
@shepherdneame
Zgłoś nieprawidłowe informacje

Smaczne dania w Sittingbourne

Funkcje restauracji w Sittingbourne

Zaktualizowano dnia: