Znajdź najlepsze restauracje! Dla biznesu

The Squirrel

Dodaj do listy życzeń
Dodaj do porównania
768 recenzji
Otwarte teraz 12:00 - 23:00
Zaktualizowano 1 miesiąc temu
Dodaj zdjęcie
49 zdjęcia
Zewnętrze jest ważną cechą The Squirrel
Jedzenie w The Squirrel
Zewnętrze The Squirrel
Wnętrze The Squirrel
Sprawdź, jak wygląda The Squirrel w środku
Talerz serów w The Squirrel
Usiądź przy jednym ze stolików w The Squirrel
Sprawdź, jak wygląda The Squirrel z zewnątrz
"wnętrze" i "jedzenie" restauracji
Ciesz się widokiem na zewnątrz The Squirrel
Możesz zaczerpnąć świeżego powietrza na zewnątrz The Squirrel
Rzuć okiem na zewnętrzny obszar The Squirrel
To jest zdjęcie prezentujące napój i frytki w The Squirrel

Menu ta bar jest polecane miłośnikom kuchni Brytyjska. Wielu odwiedzających przychodzi tutaj, aby cieszyć się ładnie ugotowany steki, kurczak i Mięsne placki. W The Squirrel, zwróć uwagę na smaczny Deser. Degustuj dobry ale, piwo z wino. Według gości, kelnerzy oferują świetny kawa.

Domowa atmosfera to miejsce pozwala odwiedzającym zrelaksować się po ciężkim dniu pracy. Personel jest kreatywny, to właśnie sprawia, że ta bar jest miły. Będziesz zachwycony z przyjemny usługaceny są przystępny cenowo jak na jakość, którą otrzymujesz. 4.3 to ocena, którą The Squirrel otrzymała w systemie ocen Google.

Często wspominane w recenzjach

Zobacz wszystkieMniej

Oceny The Squirrel

Foursquare

Jeszcze nie oceniono.
1

Google

(4.3/5)
372

Trip

(4.2/5)
134

Opinie odwiedzających o The Squirrel

/ 287
Przetłumacz komentarze
Usługa tymczasowo niedostępna Spróbuj ponownie później.
Dodaj swoją opinię
lee tinsley Poproś o usunięcie treści
Popped in for a few drinks with friends on a sunny Friday evening. Lovely pub. With friendly staff. Good choice of drinks including non alcoholic. Sat in the large beer garden which was quite busy. Didn't try the food! Service: 5 Atmosphere: 5 Price per person: £1–10
T
19 dnia temu
Thank you so much for your kind review Lee, much appreciated.
Pokaż odpowiedzi (1)arrow
david harper Poproś o usunięcie treści
Propper country pub ,great ales good customer service. Can be a bit awkward to get of car park as the main road can be busy with it being on a bend with restricted veiws being on a bend. Price per person: £1–10
T
miesiąc temu
Thanks for your kind words David.
Pokaż odpowiedzi (1)arrow
Rachelle Sambrooks Poproś o usunięcie treści
Amazing Curry Night at The Squirrel! Visited The Squirrel for their Curry Night as a family of four and we were blown away! The atmosphere was warm and welcoming, the service was exceptional, and the food… absolutely incredible Easily the best curry we’ve ever had! Highly recommend — make sure to book as soon as it’s advertised because it fills up fast! See you soon Al! Food: 5 Service: 5 Atmosphere: 5
T
5 miesiąca temu
Thank you for you review Rachelle.
Pokaż odpowiedzi (1)arrow
Brytyjska, Opcje wegetariańskie
££££ Zakres cenowy na osobę £10-£20
The Squirrel na mapie
© OpenStreetMaps contributors
Kidderminster Rd Alveley
Highley, England, Wielka Brytania
Adres
Kidderminster Rd Alveley, Highley, England, Wielka Brytania
Cechy
Siedzenia na zewnątrz Dostęp dla wózków inwalidzkich Wi-Fi Parking Rezerwacja Telewizja
Godziny otwarcia
PoniedziałekPn 15:30-22:00
WtorekWt 15:30-22:00
ŚrodaŚr 15:30-22:00
CzwartekCz 15:30-22:00
PiątekPt 15:30-23:00
SobotaSo 12:00-23:00
NiedzielaNd 12:00-22:00
Strona internetowa
Zgłoś nieprawidłowe informacje

Smaczne dania w Highley

Funkcje restauracji w Highley

Zaktualizowano dnia: