Znajdź najlepsze restauracje! Dla biznesu

The Town Gate

Dodaj do listy życzeń
Dodaj do porównania
Brak informacji o godzinach otwarcia
Dodaj zdjęcie
3 zdjęcia
Zobacz to obraz The Town Gate

The Town Gate jest całkiem blisko Rotherham Minster Church.

Oceny The Town Gate

Foursquare

Jeszcze nie oceniono.

Opinie odwiedzających o The Town Gate

/ 0
Dodaj swoją opinię
Nie znaleziono recenzji
££££ Zakres cenowy na osobę £8-£19
The Town Gate na mapie
© OpenStreetMaps contributors
2 Doncaster Gate, S65 1DJ
Rotherham, England, Wielka Brytania
Adres
2 Doncaster Gate, Rotherham, England, Wielka Brytania, S65 1DJ
Cechy
Brak miejsc na zewnątrz
Zgłoś nieprawidłowe informacje

Smaczne dania w Rotherhamie

Funkcje restauracji w Rotherhamie

Zaktualizowano dnia: