Znajdź najlepsze restauracje! Dla biznesu

Tim Hortons

Dodaj do listy życzeń
Dodaj do porównania
2076 recenzji
Jeszcze 45 filii. w Toronto
Otwarte teraz Otwarte 24 godziny
Zaktualizowano 16 dni temu
Dodaj zdjęcie
74 zdjęcia
Jedzenie w Tim Hortons
Posiłki w Tim Hortons
Zewnętrze Tim Hortons
Sprawdź, jak wygląda Tim Hortons z zewnątrz
Jedzenie w Tim Hortons
Posiłki w Tim Hortons
Wnętrze Tim Hortons
Sprawdź, jak wygląda Tim Hortons w środku
Usiądź przy jednym ze stolików w Tim Hortons
Zamów burgera w Tim Hortons
Wnętrze Tim Hortons
Tim Hortons oferuje wybór słodkich dań
Oto fotka Tim Hortons
Spójrz na to zdjęcie Tim Hortons

Ta restauracja serwuje smaczny bajgle śniadaniowe, rosół z makaronem i grillowany kurczak. Możesz dzielić się doskonale ugotowany donuty i ładnie ugotowany Muffinki ze swoimi przyjaciółmi i spędzić a dobry czas tutaj. Tim Hortons z daniami na wynos jest odpowiedni dla tych odwiedzających, którzy lubią jeść obiad w pośpiechu. Bazując na opiniach odwiedzających, kelnerzy oferują pyszny mrożona kawa waniliowa.

Cierpliwy personel w to miejsce mogą zademonstrować, jak bardzo lubią swoich klientów. Odwiedzający wspominają, że usługa jest dobry tutaj. Kiedy wchodzisz do tego miejsca, czujesz tę przytulny Atmosfera. Jeśli chodzi o ocenę Google, ta restauracja osiągnęła 4.1.

Często wspominane w recenzjach

Zobacz wszystkieMniej

Oceny Tim Hortons

Zomato

Jeszcze nie oceniono.

Foursquare

(7.1/10)
28

Google

(4.1/5)
2039

Trip

Jeszcze nie oceniono.

Opinie odwiedzających o Tim Hortons

/ 929
Przetłumacz komentarze
Usługa tymczasowo niedostępna Spróbuj ponownie później.
Dodaj swoją opinię
George Ofosu Poproś o usunięcie treści
Good hill. Food: 5 Service: 5 Atmosphere: 5
T
miesiąc temu
Thanks George!We’re truly grateful for your positive feedback. Knowing you had a great experience makes our day, thank you for choosing Tim Hortons!Warm regards,Tim Hortons Guest Care
Pokaż odpowiedzi (1)arrow
Тимофій Марущак Poproś o usunięcie treści
Absolutely disgraceful service. I ordered a coffee and 6 of the new Harry Potter donuts through Uber Eats, and all I received was the coffee. Not a single donut - over $15 lost for items that simply never showed up. This isn't a one-time mistake either; every single order I've placed from this location has arrived incomplete, with items missing that I paid full price for. To make matters worse, Uber Eats refuses to issue refunds for these missing items, leaving me completely out of pocket. It's clear there is zero quality control when packing orders here. I am beyond frustrated and will not be ordering from this location again. AVOID if you're using delivery - you will lose money for items you never receive. Food: 1 Service: 1 Atmosphere: 1 Order type: Delivery Meal type: Dinner Price per person: $20–30
Akash Bukhari Poproś o usunięcie treści
Excellent Tim Hortons Branch - 5 Star - The Cleanest & Best Food Quality - It is saved in my favourites in My Google Map Since 2019 - Loved it. Food: 5 Service: 5 Atmosphere: 5
T
miesiąc temu
Hi Akash,Thank you so much for your kind words! We’re so happy to hear you enjoyed your visit, and we look forward to your future experiences and your continued loyalty!Warm regards,Tim Hortons Guest Care
Pokaż odpowiedzi (1)arrow
$$$$ Zakres cenowy na osobę CAD 1-CAD 10
Tim Hortons na mapie
© OpenStreetMaps contributors
3310 Steeles Ave W
Vaughan, Ontario, Kanada
Highway 407
Adres
Highway 407
3310 Steeles Ave W, Vaughan, Ontario, Kanada
Jeszcze 45 filii. w Toronto
Cechy
Akceptowane karty kredytowe Siedzenia na zewnątrz Wi-Fi Dostęp dla wózków inwalidzkich Na wynos
Godziny otwarcia
PoniedziałekPn Otwarte 24 godziny
WtorekWt Otwarte 24 godziny
ŚrodaŚr Otwarte 24 godziny
CzwartekCz Otwarte 24 godziny
PiątekPt Otwarte 24 godziny
SobotaSo Otwarte 24 godziny
NiedzielaNd Otwarte 24 godziny
Strona internetowa
Instagram
@timhortonsus
Zgłoś nieprawidłowe informacje

Funkcje restauracji w Vaughanie

Zaktualizowano dnia: