Znajdź najlepsze restauracje! Dla biznesu

Traveller's Rest Inn

Dodaj do listy życzeń
Dodaj do porównania
3150 recenzji
ZamknięteOtwarcie o 12:00
Zaktualizowano 1 rok temu
Dodaj zdjęcie
86 zdjęcia
Czekoladowy mus w Traveller's Rest Inn
Na zewnątrz jest ważną cechą Traveller's Rest Inn
Wnętrze Traveller's Rest Inn
Zewnętrze Traveller's Rest Inn
Sprawdź, jak wygląda Traveller's Rest Inn w środku
Usiądź przy jednym ze stolików w Traveller's Rest Inn
Wnętrze Traveller's Rest Inn
Ryba z frytkami w Traveller's Rest Inn
Ciasto czekoladowe w Traveller's Rest Inn
Sprawdź, jak wygląda Traveller's Rest Inn z zewnątrz
Jedzenie w Traveller's Rest Inn
Posiłki w Traveller's Rest Inn
Jedzenie w Traveller's Rest Inn
Posiłki w Traveller's Rest Inn

Kuchnia Brytyjska jest oferowana w ta bar. Możesz spróbować dobry pudding z wołowiną i nerkami, Nadziewany stek i plamiak. Delektuj się ładnie ugotowany pudding sticky toffee, crumble i naleśniki, które są serwowane w Traveller's Rest Inn. Skorzystaj z okazji, aby spróbować pyszny piwo beczkowe, piwo z beczki z cydr. Świetny kawa jest przyzwoitym wyborem.

Odwiedź to miejsce, aby świętować rocznicę, wesele lub przyjęcie urodzinowe. Atmosfera gościnności ta bar w dużej mierze zależy od personel, którzy są dobrze wyszkolony tutaj. The szybki usługa sprawi, że poczujesz się dobrze. Ceny są przeciętny jak na jakość, którą otrzymujesz. Spokojny będzie naprawdę tym, czego potrzebujesz po długim dniu pracy. Traveller's Rest Inn uzyskał 4.4 w systemie ocen Google.

Najlepsze w mieście

Ta nagroda jest przyznawana na podstawie analizy wielu czynników, w tym recenzji, ocen oraz trendów zaangażowania użytkowników na Restaurant Guru.
Steakhouse

Często wspominane w recenzjach

Zobacz wszystkieMniej

Opinie odwiedzających o Traveller's Rest Inn

/ 665
Przetłumacz komentarze
Usługa tymczasowo niedostępna Spróbuj ponownie później.
Dodaj swoją opinię
Craig Shields Poproś o usunięcie treści
Very friendly staff and the food is excellent
Rita Poproś o usunięcie treści
Great food, friendly service, and a fantastic beer garden! We really enjoyed our Sunday lunch, and it’s super dog friendly.
Bianca Pretorius Poproś o usunięcie treści
We stopped in at Traveller's Rest Inn during our Lake District adventure just for a beer — and we’re so glad we did! Cozy atmosphere, super welcoming staff, and best of all, it’s pet-friendly — perfect for us. The beer was spot on, the vibe was relaxed, and it’s one of those places where you instantly feel at home. If you’re in the area, it’s definitely worth a visit. Great service Pet-friendly Cold beer and a warm welcome!
Brytyjska, Opcje wegetariańskie
££££ Zakres cenowy na osobę £8-£19
Traveller's Rest Inn na mapie
© OpenStreetMaps contributors
A591
Grasmere, England, Wielka Brytania
Adres
A591, Grasmere, England, Wielka Brytania
Cechy
Siedzenia na zewnątrz Wi-Fi Akceptowane karty kredytowe Parking Rezerwacja Dostęp dla wózków inwalidzkich
Godziny otwarcia
PoniedziałekPn 12:00-23:00
WtorekWt 12:00-23:00
ŚrodaŚr 12:00-23:00
CzwartekCz 12:00-23:00
PiątekPt 12:00-23:00
SobotaSo 12:00-23:00
NiedzielaNd 12:00-23:00
Strona internetowa
Zgłoś nieprawidłowe informacje

Smaczne dania w Grasmere

Funkcje restauracji w Grasmere

Zaktualizowano dnia: