Znajdź najlepsze restauracje! Dla biznesu

Turtle Bay Brixton

Dodaj do listy życzeń
Dodaj do porównania
10231 recenzji
Otwarte teraz 10:00 - 22:30
Zaktualizowano 9 dni temu
Dodaj zdjęcie
200 zdjęcia
Jedzenie w Turtle Bay Brixton
Turtle Bay Brixton serwuje wybór deserów
Zamów jeden z deserów
Zamów sobie burgera w Turtle Bay Brixton
Spróbuj owoce morza w Turtle Bay Brixton
Posiłki w Turtle Bay Brixton
Jedzenie w Turtle Bay Brixton
Posiłki w Turtle Bay Brixton
Jedzenie w Turtle Bay Brixton
Posiłki w Turtle Bay Brixton
Jedzenie w Turtle Bay Brixton
Posiłki w Turtle Bay Brixton
Jedzenie w Turtle Bay Brixton
Posiłki w Turtle Bay Brixton

Możesz odwiedzić ta restauracja, jeśli pojawi się być w pobliżu Electric Avenue. Przeszukaj menu Karaiby. Zmień swoje nawykowe danie i zamów doskonale ugotowany kurczak curry, krewetki i Curry z koźliny w Turtle Bay Brixton. Większość gości poleca spróbować smaczny Brownie, pudding z chleba i karmelowe lody. Dobry Rum, espresso martini z piwo są wśród najlepszych napojów do degustacji. Czas na degustację pyszny piwo imbirowe, espresso z sok owocowy.

W to miejsce goście mogą świętować każde wydarzenie: wesele, rocznicę lub przyjęcie urodzinowe. Personel mówią, że jest tutaj uczynny. Dobry usługa to świetny plus ta restauracja. Z punktu widzenia odwiedzających, ceny są niski. Miły Wystrój i cichy Atmosfera pozwalają gościom poczuć się tutaj zrelaksowanymi. Google daje mu 4.6, więc możesz zdecydować się na Turtle Bay Brixton, aby mieć tu dobry czas.

Często wspominane w recenzjach

Zobacz wszystkieMniej

Opinie odwiedzających o Turtle Bay Brixton

/ 1890
Przetłumacz komentarze
Usługa tymczasowo niedostępna Spróbuj ponownie później.
Dodaj swoją opinię
Shania Dw Poproś o usunięcie treści
I chose Turtle Bay Brixton to celebrate Father's Day with my dad as well as my own birthday, which had passed a few weeks earlier. Unfortunately, the experience fell far below expectations. My father's chicken dish was raw/undercooked, making it inedible and causing him to leave most of his meal. In addition, the service throughout the visit was extremely poor. There appeared to be several staff members on duty, yet we struggled to receive attention and I had to leave my table multiple times to seek assistance. When discussing the issue, I felt that the manager approached me with an unhelpful attitude and appeared more concerned with ending the interaction and rushing payment than resolving our concerns. Given the combination of undercooked food, missing items, incorrect charges, poor service, and the impact this had on what should have been a special family celebration, I believe the standard of service fell well below what customers should reasonably expect. Food: 1 Service: 1 Atmosphere: 1 Meal type: Dinner
Abayomi Poproś o usunięcie treści
Really cool staff members, the drinks were vibey too. They will be seeing again. Food: 4 Service: 5 Atmosphere: 5
H
Poproś o usunięcie treści
Savannah was amazing!!! Super bubbly and outgoing, she made our time at turtle bay 10x better!
Karaiby, Bary koktajlowe, Opcje wegetariańskie
££££ Zakres cenowy na osobę £30-£40
Turtle Bay Brixton na mapie
© OpenStreetMaps contributors
382 Brixton Rd, 382-384
Londyn, England, Wielka Brytania
Brixton (stacja metra)
Adres
Brixton (stacja metra)
382 Brixton Rd, Londyn, England, Wielka Brytania, 382-384
Cechy
Na wynos Akceptowane karty kredytowe Brak miejsc na zewnątrz Rezerwacja Dostawa Wi-Fi Dostęp dla wózków inwalidzkich Telewizja
Godziny otwarcia
PoniedziałekPn 10:00-22:30
WtorekWt 10:00-22:30
ŚrodaŚr 10:00-22:30
CzwartekCz 10:00-22:30
PiątekPt 10:00-00:30
SobotaSo 10:00-00:30
NiedzielaNd 10:00-22:30
Strona internetowa
Instagram
@turtlebayuk
Zgłoś nieprawidłowe informacje

Smaczne dania w Londynie

Funkcje restauracji w Londynie

Zaktualizowano dnia: