Znajdź najlepsze restauracje! Dla biznesu

VIP Beef

Dodaj do listy życzeń
Dodaj do porównania
143 recenzji
Otwarte teraz 16:00 - 23:30
Zaktualizowano 11 dni temu
Dodaj zdjęcie
28 zdjęcia
Jedzenie w VIP Beef
Spróbuj burgera w VIP Beef
Burgery VIP Beef są w stanie zadowolić różnorodne gusta
Talerz serów w VIP Beef
Frytki w VIP Beef
Wnętrze VIP Beef
Posiłki w VIP Beef
Sprawdź, jak wygląda VIP Beef w środku

Ta restauracja zapewnia ładnie ugotowany hamburgery, taco i kama. VIP Beef oferuje dostawę jedzenia dla wygody swoich klientów. Wielu gości uważa że personel przyjazny. Jak szereg odwiedzających zauważa, usługa jest szybki. Zapłacisz dobry ceny za swój posiłek. Przyjdź tutaj dla tej czarujący Atmosfera. To miejsce uzyskał 4.6 w systemie ocen Google.

Oceny VIP Beef

Opinie odwiedzających o VIP Beef

/ 142
Przetłumacz komentarze
Usługa tymczasowo niedostępna Spróbuj ponownie później.
Dodaj swoją opinię
J
Poproś o usunięcie treści
Food: 5 Service: 5 Service: Delivery Price per person: €10–20
T
Poproś o usunięcie treści
Food: 5 Service: 5 Atmosphere: 4 Price per person: €10–20
D
Poproś o usunięcie treści
I've ordered from VIP Beef several times now and have never been disappointed, nice service and really tasty food Food: 5 Service: 5 Atmosphere: 5
Pizza, Fast food
€€€€ Zakres cenowy na osobę €10 - €20
VIP Beef na mapie
© OpenStreetMaps contributors
Gereonspl. 2
Wiersen, North Rhine-Westphalia, Niemcy
Adres
Gereonspl. 2, Wiersen, North Rhine-Westphalia, Niemcy
Cechy
Dostawa Dostęp dla wózków inwalidzkich
Godziny otwarcia
PoniedziałekPn Zamknięte
WtorekWt 16:00-23:30
ŚrodaŚr 16:00-23:30
CzwartekCz 16:00-23:30
PiątekPt 16:00-01:00
SobotaSo 16:00-01:00
NiedzielaNd 16:00-23:30
Strona internetowa
Zgłoś nieprawidłowe informacje

Smaczne dania w Wiersenie

Funkcje restauracji w Wiersenie

Zaktualizowano dnia: