Znajdź najlepsze restauracje! Dla biznesu

The Walnut Tree

Dodaj do listy życzeń
Dodaj do porównania
242 recenzji
ZamknięteOtwarcie o 12:00
Zaktualizowano 8 dni temu
Dodaj zdjęcie
30 zdjęcia
Czekoladowy mus w The Walnut Tree
Wnętrze The Walnut Tree
Zdjęcie wnętrze i jedzenie w restauracji The Walnut Tree
Jedzenie w The Walnut Tree
Fotografia wnętrze i jedzenie w The Walnut Tree
Sprawdź, jak wygląda The Walnut Tree w środku
Ciesz się napojem w The Walnut Tree
Spójrz na ten obrazek The Walnut Tree
Oto obrazek The Walnut Tree
Zobacz fotografię prezentujące lada barowa i alkohol w The Walnut Tree

Ta bar oferuje swoim odwiedzającym kuchnię Brytyjska. Warto odwiedzić The Walnut Tree aby spróbować smaczny steki. Tutaj możesz zamówić pyszny piwo.

Przytulna atmosfera to miejsce sprawia, że odwiedzający czują się zrelaksowani i spędzają dobrze czas. Wyobraź sobie połączenie smacznych dań i do tego posiadający wiedzę personel, to właśnie ta bar zapewnia ci. Dobry usługa jest zawsze przyjemnością. Ceny w The Walnut Tree twierdzą, że są adekwatny. Na podstawie opinii odwiedzających na Google, to miejsce zasłużył na 4.5.

Oceny The Walnut Tree

Opinie odwiedzających o The Walnut Tree

/ 147
Przetłumacz komentarze
Usługa tymczasowo niedostępna Spróbuj ponownie później.
Dodaj swoją opinię
C
Poproś o usunięcie treści
Our best surprise of this day - The Walnut Tree restaurant !! Excellent food, nice staff with the chief walking around creating a special athmosphere! Dont miss this, it's worth going some extra miles for this place ! Thank you, Thank you !! Food: 5 Service: 5 Atmosphere: 4
B
Poproś o usunięcie treści
Excellent quality food at very reasonable prices. Chef and staff were really friendly. Food: 5 Service: 5 Atmosphere: 5 Price per person: £10–20 Vegetarian options: I had small plate pork tenderloins at £11.95 and it was the tastiest meal I've had in ages!
L
Poproś o usunięcie treści
Food: 5 Service: 5 Atmosphere: 4 Price per person: £20–30
££££ Zakres cenowy na osobę £10-£20
The Walnut Tree na mapie
© OpenStreetMaps contributors
110 Pisgah St
Bridgend, Wales, Wielka Brytania
Adres
110 Pisgah St, Bridgend, Wales, Wielka Brytania
Cechy
Akceptowane karty kredytowe Brak dostawy Siedzenia na zewnątrz Wi-Fi Brak opcji na wynos Rezerwacja Dostęp dla wózków inwalidzkich Telewizja
Godziny otwarcia
PoniedziałekPn 12:00-23:00
WtorekWt 12:00-23:00
ŚrodaŚr 12:00-23:00
CzwartekCz 12:00-23:00
PiątekPt 12:00-00:00
SobotaSo 12:00-00:00
NiedzielaNd 12:00-00:00
Strona internetowa
Zgłoś nieprawidłowe informacje

Smaczne dania w Bridgend

Funkcje restauracji w Bridgend

Zaktualizowano dnia: