Znajdź najlepsze restauracje! Dla biznesu

Wein- und Informationsstand Riol

Dodaj do listy życzeń
Dodaj do porównania
220 recenzji
ZamknięteOtwarcie o 11:00
Zaktualizowano 1 miesiąc temu
Dodaj zdjęcie
49 zdjęcia
"jedzenie" i "eksterior" restauracji
Wein- und Informationsstand Riol wyróżnia się wnętrze i jedzenie
Jedzenie w Wein- und Informationsstand Riol
Zewnętrze Wein- und Informationsstand Riol
Sprawdź, jak wygląda Wein- und Informationsstand Riol z zewnątrz
Wnętrze Wein- und Informationsstand Riol
Zdjęcie jedzenie i eksterior w restauracji Wein- und Informationsstand Riol
Obraz jedzenie i wnętrze w Wein- und Informationsstand Riol
Posiłki w Wein- und Informationsstand Riol
Miło jest delektować się kieliszkiem wina w Wein- und Informationsstand Riol
Napij się kieliszkiem wina w Wein- und Informationsstand Riol
Spróbuj wina w Wein- und Informationsstand Riol
Wino jest jednym z ulubionych napojów dla dorosłych
Wypij kieliszek wina na koniec pracowitego dnia

Goście mogą mieć doskonale ugotowany tarty i smaczny Tarta flambée w ta bar. Miejcie dobry czas tutaj i podzielcie się ładnie ugotowany Keks ze swoimi przyjaciółmi. Wielu gości zamawia pyszny wino.

Świetna lokalizacja Wein- und Informationsstand Riol sprawia, że łatwo tam dotrzeć każdym środkiem transportu. To miejsce jest polecany dla osób posiadający wiedzę personel. Zobacz na własne oczy, że usługa jest spektakularny. Motto ta bar to dostateczny ceny za przepyszne posiłki. Pewna liczba ludzi zauważa że Atmosfera jest ładny tutaj. Użytkownicy Google przyznali Wein- und Informationsstand Riol 4.7.

Najlepsze w mieście

Ta nagroda jest przyznawana na podstawie analizy wielu czynników, w tym recenzji, ocen oraz trendów zaangażowania użytkowników na Restaurant Guru.
Pub i bar
Bar winny

Oceny Wein- und Informationsstand Riol

Opinie odwiedzających o Wein- und Informationsstand Riol

/ 114
Przetłumacz komentarze
Usługa tymczasowo niedostępna Spróbuj ponownie później.
Dodaj swoją opinię
F
Poproś o usunięcie treści
Service: 4 Atmosphere: 5 Price per person: €10–20
P
Poproś o usunięcie treści
Food: 3 Service: 5 Atmosphere: 5
T
Poproś o usunięcie treści
Food: 5 Service: 5 Atmosphere: 5
Bary z winem
€€€ Zakres cenowy na osobę €1 - €10
Wein- und Informationsstand Riol na mapie
© OpenStreetMaps contributors
Moselufer 1
Riol, Rhineland-Palatinate, Niemcy
Adres
Moselufer 1, Riol, Rhineland-Palatinate, Niemcy
Cechy
Siedzenia na zewnątrz Tylko gotówka Brak dostawy Brak opcji na wynos Brak rezerwacji Dostęp dla wózków inwalidzkich
Godziny otwarcia
PoniedziałekPn Zamknięte
WtorekWt Zamknięte
ŚrodaŚr 15:00-19:00
CzwartekCz 15:00-19:00
PiątekPt 15:00-22:00
SobotaSo 11:00-00:00
NiedzielaNd 11:00-22:00
Strona internetowa
Zgłoś nieprawidłowe informacje

Smaczne dania w Riolu

Funkcje restauracji w Riolu

Zaktualizowano dnia: