Znajdź najlepsze restauracje! Dla biznesu

The Hope Tap

Dodaj do listy życzeń
Dodaj do porównania
4327 recenzji
Otwarte teraz 08:00 - 01:00
Zaktualizowano 7 dni temu
Dodaj zdjęcie
136 zdjęcia
Wnętrze The Hope Tap
Jedzenie w The Hope Tap
Sprawdź, jak wygląda The Hope Tap w środku
Usiądź przy jednym ze stolików w The Hope Tap
Wnętrze The Hope Tap
Sprawdź, jak wygląda The Hope Tap w środku
Posiłki w The Hope Tap
Spróbuj burgera w The Hope Tap
Zamów pizzę w The Hope Tap
Burgery The Hope Tap pasują różne gusta
Jedzenie w The Hope Tap
Zamów chipsy w The Hope Tap
Zafunduj sobie burgera w The Hope Tap
Posiłki w The Hope Tap

Spacer z widokiem na Greyfriars Church to coś, czego można się spodziewać po posiłku w ta bar. Zamów menu kuchni Brytyjska w The Hope Tap - JD Wetherspoon. To przyjemne doświadczenie zjeść dobry ryby z frytkami, ryba i boczek. To miejsce ma pyszny Lager, ale z cydr wśród swoich napojów. Trudno będzie zapomnieć świetny kawa, sok z gorąca czekolada, które możesz degustować.

Kameralna atmosfera ta bar pozwala gościom zrelaksować się po ciężkim dniu pracy. Przyjazny personel pracują ciężko, pozostają pozytywni i sprawiają, że to miejsce jest wspaniałe. The Hope Tap - JD Wetherspoon dostarcza fajny usługa swoim odwiedzającym. Ceny tutaj są zgłaszane jako adekwatny. Odwiedź to miejsce i odkryj, że the Wystrój jest przytulny. Użytkownicy Google są dość hojni w ocenie ta bar: przyznano mu ocenę 4 gwiazdek.

Często wspominane w recenzjach

Zobacz wszystkieMniej

Opinie odwiedzających o The Hope Tap

/ 858
Przetłumacz komentarze
Usługa tymczasowo niedostępna Spróbuj ponownie później.
Dodaj swoją opinię
J
Poproś o usunięcie treści
Fajny pub z duzym wyborem piw i innych alkoholi. Jedzenie bardzo dobre. Klimatyczne miejsce na spotkanie ze znajomymi
L
Poproś o usunięcie treści
Wetherspoons has the perfect mix. I used to come to The Hope Tap back in the early 00's and I'm pleased to see that nothing has changed. Great food and service. The mix of bar and food makes for a perfect mix. When next in Reading we will return. Food: 5 Service: 5 Atmosphere: 5 Price per person: £10–20
J
Poproś o usunięcie treści
Literally the rudest bouncers. They need to talk to the lady bouncer to stop being rude to daily customers
Brytyjska, Opcje wegetariańskie
££££ Zakres cenowy na osobę £10-£20
The Hope Tap na mapie
© OpenStreetMaps contributors
99-105 Friar St
Reading, England, Wielka Brytania
Adres
99-105 Friar St, Reading, England, Wielka Brytania
Cechy
Siedzenia na zewnątrz Akceptowane karty kredytowe Wi-Fi Brak dostawy Brak opcji na wynos Brak rezerwacji Dostęp dla wózków inwalidzkich
Godziny otwarcia
PoniedziałekPn 08:00-00:00
WtorekWt 08:00-00:00
ŚrodaŚr 08:00-00:00
CzwartekCz 08:00-00:00
PiątekPt 08:00-01:00
SobotaSo 08:00-01:00
NiedzielaNd 08:00-00:00
Zgłoś nieprawidłowe informacje

Smaczne dania w Readingu

Funkcje restauracji w Readingu

Zaktualizowano dnia: