Znajdź najlepsze restauracje! Dla biznesu

Wimpy Bicester

Dodaj do listy życzeń
Dodaj do porównania
753 recenzji
ZamknięteOtwarcie o 09:30
Zaktualizowano 10 dni temu
Dodaj zdjęcie
76 zdjęcia
Jedzenie w Wimpy Bicester
Posiłki w Wimpy Bicester
Zamów sobie burgera w Wimpy Bicester
Burgery Wimpy Bicester są w stanie zadowolić różnorodne gusta
Zafunduj sobie burgera w Wimpy Bicester
Skosztuj jednego z burgerów oferowanych przez Wimpy Bicester
Wimpy Bicester serwuje różnorodność opcji dla miłośników burgerów
Zamów sobie burgera w Wimpy Bicester
Jedzenie w Wimpy Bicester
Posiłki w Wimpy Bicester
Wimpy Bicester wyróżnia się jedzenie i eksterior
Wnętrze Wimpy Bicester
Jedzenie w Wimpy Bicester
Burgery Wimpy Bicester są w stanie zadowolić różnorodne gusta

St Edburg's Church jest co powinieneś odwiedzić przed smacznych posiłkach w ta restauracja. Wimpy specjalizuje się w kuchni Brytyjska. Możesz zamówić doskonale ugotowany soczysty burger, kiełbaski i befsztyk tatarski. Z punktu widzenia gości,lody jest dobry tutaj. To miejsce zaoferuje Ci pyszny koktajle mleczne, herbata z kawa.

Dogodna lokalizacja ta restauracja sprawia, że łatwo tam dotrzeć każdym środkiem transportu. Dużo recenzentów zauważyło że personel jest pociągający w tym miejscu. Usługa w Wimpy to coś, co można nazwać profesjonalny. Ceny tutaj są zgłaszane jako demokratyczny. Jest a fajny Atmosfera i dobry Wystrój w to miejsce. Ta restauracja otrzymał ocenę Google 4.3 według opinii odwiedzających.

Często wspominane w recenzjach

Zobacz wszystkieMniej

Opinie odwiedzających o Wimpy Bicester

/ 404
Przetłumacz komentarze
Usługa tymczasowo niedostępna Spróbuj ponownie później.
Dodaj swoją opinię
K
Poproś o usunięcie treści
Jest bardzo miłe miejsce z fajna obsługa nie najlepsze jedzenie ale desery bajka tak czy siak polecam
C
Poproś o usunięcie treści
Food was banging well done for the good spot on cooking and atmosphere was just how I like it. Food: 5 Service: 5 Atmosphere: 5
G
Poproś o usunięcie treści
First visit to Wimpy Bicester and first time visiting a Wimpy in over 10yrs, (our local closed) we weren’t disappointed!! Menu still has many of the old classics and they’re just as good. A few new extras too Service was fast, polite and efficient. Our nostalgia was somewhat lost on the man serving us, he probably thought we were winding him up, 2hrs from home for a Wimpy (well not quite we were already in the area). We ordered a classic cheeseburger and a triple 1/4lb bacon and cheeseburger. Both with chips, pepsi and a pot of tea. Circa £30, like everything these days its not cheap but I would say good value for money Food: 5 Service: 5 Atmosphere: 5
Fast food, Brytyjska, Opcje wegetariańskie
££££ Zakres cenowy na osobę £10-£20
Wimpy Bicester na mapie
© OpenStreetMaps contributors
28 Market Square
Bicester, England, Wielka Brytania
Adres
28 Market Square, Bicester, England, Wielka Brytania
Cechy
Na wynos Akceptowane karty kredytowe Dostawa Wi-Fi Rezerwacja Dostęp dla wózków inwalidzkich Telewizja
Godziny otwarcia
PoniedziałekPn 09:30-20:30
WtorekWt 09:30-20:30
ŚrodaŚr 09:30-20:30
CzwartekCz 09:30-20:30
PiątekPt 09:00-21:00
SobotaSo 09:00-21:00
NiedzielaNd 10:00-19:00
Strona internetowa
Instagram
@wimpyuk
Zgłoś nieprawidłowe informacje

Smaczne dania w Bicesterze

Funkcje restauracji w Bicesterze

Zaktualizowano dnia: